Zduńska Wola

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Zduńskiej Woli?

Potencjał inwestycyjny takich miast jak Zduńska Wola często zostaje niezauważony. Przedsiębiorcy chcący uaktywnić się na rynku gastronomicznym zazwyczaj chętniej rozpoczynają działalność w miastach typowo turystycznych, cieszących się szczególną popularnością podczas sezonów wakacyjnych i świątecznych. Jednak miasta nieposiadające tak rozwiniętej bazy turystycznej również mogą być dobrą opcją dla nowego biznesu i Zduńska Wola jest tego bardzo dobrym przykładem.

Obecność lokalu należącego do ogólnopolskiej sieci wypełniłaby lukę na tutejszym rynku, na którym dominują lokalni przedsiębiorcy. Z tego względu dla takiego modelu partnerstwa biznesowego, jaki reprezentuje franczyza, Zduńska Wola to podatny grunt inwestycyjny. Franczyzobiorca czuje się bezpieczny prowadząc biznes dzięki nieustannemu wsparciu specjalistów doskonale znających branżę – profesjonalne doradztwo znacznie ułatwia efektywne zarządzanie firmą zwłaszcza w początkowym okresie. Warto więc skorzystać ze współpracy z Da Grasso, ponieważ dzięki uznanej pozycji marki na rynku ogólnopolskim można wiele zyskać w skali lokalnej


Franczyza Zduńska Wola

Lokale Da Grasso znane są z przestrzegania najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta oraz z podawania bardzo dobrych produktów, co zaowocowało otrzymaniem wielu nagród (np. Złotego Lauru Konsumenta). Partnerom biznesowym nawiązującym współpracę oferujemy wgląd do wypracowanego przez lata know-how, zwiększając w ten sposób ich szansę na osiąganie wysokich przychodów i zysków z prowadzenia działalności.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Zduńskiej Woli!

Zduńska Wola znajduje się w województwie łódzkim, niemal w sercu kraju. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane ze wszystkimi częściami Polski – leży zaledwie 50 kilometrów od Łodzi i około 200 kilometrów od Warszawy, Wrocławia oraz Poznania. Ponadto przecinają się tutaj nie tylko drogi, ale również szlaki kolejowe, co czyni Zduńską Wolą przystankiem w ramach dwóch ważnych połączeń: Warszawy z Wrocławiem przez Łódź, a także Śląska z Gdynią. Prawie 20% obszaru Zduńskiej Woli zajmują tereny zielone, a dumą mieszkańców jest zwłaszcza park rozciągający się na powierzchni blisko 9 hektarów. W bliskim sąsiedztwie miasta utworzono Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki, natomiast jeszcze w zakresie granic administracyjnych mieści się prawie 70-hektarowy Las Paprocki. Dzięki staraniom różnych instytucji (Dom Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Muzeum Historii Miasta i wiele innych) mieszkańcy oraz turyści mogą brać udział w licznych wydarzeniach kulturalnych. Zduńska Wola stanowi również siedzibę zarówno gminy, jak i powiatu, poza tym przynależy do Związku Miast Polskich.


Potencjał rozwoju sieci:

Marka Da Grasso w województwie łódzkim jest najbardziej znana ze względu na historię powstania sieci. Znajduje się tu już 26 naszych lokali. Jednak rozwijamy się dalej i chcemy otwierać kolejne lokale. Nie zostało już ich wiele . Jedno z ostatnich wolnych miast na terenie województwa łódzkiego, gdzie z powodzeniem można prowadzić Da Grasso to Zduńska Wola. Najbardziej wskazanym do tego miejsce będzie centrum miasta.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie