Wrocław

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso we Wrocławiu?

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca blisko 180 lokali w 118 miastach.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Aktualnie spółka administruje siecią pizzerii na terenie całego kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie Opiekuna, który towarzyszy Franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso. Ponadto, skorzystanie z oferty współpracy z Da Grasso to sposób na zarabianie w gastronomii, dzięki zrozumiałym warunkom franczyzy i sprawdzonego modelu biznesowego.

Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, dodawane do każdej pizzy gratis.

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso we Wrocławiu!

Liczba ludności: ponad 600 tyś mieszkańców

Wrocław jest jednym z tych polskich miast, o których mówić można tak naprawdę bez końca. Zarówno usytuowanie, architektura jak i kultura tego miasta tworzą je naprawdę niezwykłym i atrakcyjnym pod wieloma względami. Wrocław jest miastem należącym do województwa dolnośląskiego, znajdującego się w południowo-zachodniej części Polski i pełni funkcję siedziby jego władz. Miasto usytuowane jest na terenie Niziny Śląskiej i na leżącym na jej osi regionie - Pradolinie Wrocławskiej. Wysokość terenu jaki zajmowany jest przez Wrocław mieści się w przedziale od 105 do 155 metrów nad poziomem morza. Na taką a nie inną wysokość wpływ ma między innymi usypane w sposób sztuczny wzniesienie Kilimandżaro. Wrocław niejednokrotnie nazywany jest Wenecją Północy. Takie określenie związane jest między innymi z położeniem w otoczeniu wód powierzchniowych - Wrocław leży nad rzeką Odrą oraz jej czterema dopływami. Pod względem historycznym Wrocław uznawany jest za stolicę Śląska. Niegdyś Wrocław był bardzo ważnym węzłem komunikacyjnym, gdyż krzyżowały się na jego terenie dwie drogi handlowe - Szlak bursztynowy oraz Via Regia.
Dziś Wrocław jest głównym miastem w całej aglomeracji wrocławskiej, dojazd ułatwia z pewnością sąsiadująca z miastem autostrada A4. Pod względem powierzchni jaką zajmuje, miasto to klasyfikuje się na 5 pozycji wśród wszystkich polskich miast, zaś pod względem liczby ludności jaka je zamieszkuje zajmuje miejsce 4. To również, uwzględniając rok lokacji miasta na prawach miejskich, najstarsza jednostka miejska na terenie całego kraju.
Turyści Wrocław postrzegają przede wszystkim jako prężny Europejski ośrodek kultury. Teatry, opera, filharmonia i liczne kluby, muzea i galerie zapewniają ciągłość artystycznych wydarzeń. Wizytówką miasta są jednak przede wszystkim międzynarodowe festiwale muzyczne. Największy z nich to Międzynarodowy Festiwal "Wratislavia Cantans". We Wrocławiu odbywają się również: Festiwal "Jazz nad Odrą", Międzynarodowe Zaduszki Jazzowe, Dni Muzyki Starych Mistrzów, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora i Małych Form Teatralnych, Międzynarodowy Festiwal Dialog Wroclaw. Słynne w Europie stały się również tworzone z rozmachem przedstawienia operowe organizowane w Hali Ludowej. Do atrakcji kulturalnych, które koniecznie należy poznać, należy niewątpliwie Panorama Racławicka - jest to monumentalna rotunda, w której mieści się panoramiczny obraz, który przedstawia bitwę pod Racławicami z 4 kwietnia 1794 r.
Noclegi zapewniają liczne hotele we Wrocławiu, miasto oferuje również bogate zaplecze sportowo - rekreacyjne. Wrocław to ośrodek sportów wodnych i turystyki rzecznej oraz ważny punkt na sportowej mapie Polski, szczycący się tradycjami w koszykówce, zawodach żużlowych, piłce nożnej, strzelectwie. Do aktywnego formy wypoczynku zachęcają starannie pielęgnowane parki oraz stale wzrastająca ilość tras rowerowych. Atutem Wrocławia jest dobre połączenia z ośrodkami wczasowymi, uzdrowiskowymi i sportowymi położonymi w obrębie Kotliny Kłodzkiej oraz Sudetów i Karkonoszy. Zwiększa to i tak już bogatą ofertę aktywnego wypoczynku we Wrocławiu i zaspokoi wymagania nawet najbardziej wybrednych turystów.

Potencjał rozwoju sieci: Na terenie Wrocławia funkcjonują 3 pizzerie Da Grasso. Jest to zdecydowanie za mała liczba, jak na tak duże miasto. Niezbędne jest uruchomienie kolejnych lokali, aby można było w całości zabezpieczyć rejon dostaw oraz zwiększyć rozpoznawalność marki. Poszukujemy franczyzobiorców, którzy chcieliby prowadzić pizzerie w rejonach północno zachodniej części miasta (np. okolice stadionu Śląska, CH Magnolia) oraz południowej części miasta (osiedle Gaj).

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 4 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie