Wrocław

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso we Wrocławiu?

Wrocław – stolica Dolnego Śląska, Europejska Stolica Kultury oraz jedno z najbardziej popularnych, także wśród obcokrajowców, miast turystycznych w Polsce. Prestiżowe szkoły wyższe co roku przyciągają grono studentów, a prężnie rozwijające się firmy stwarzają świetne perspektywy zawodowe, z powodu których wiele osób decyduje się przeprowadzić tutaj ze swoich rodzinnych miejscowości. Sektor usługowy, w tym rynek gastronomiczny, jest bardzo nasycony, ale dzięki rozpoznawalnej marce można wciąż pozyskać nowych Klientów.

Najlepiej przyłączyć się do sieci partnerów biznesowych, pracujących na wspólny sukces. Franczyza to stabilny model współpracy, pozwalający zredukować ryzyko związane z prowadzeniem własnego lokalu. Duże korzyści płyną np. z relacji z dostawcami, ponieważ niektóre towary można zakupić po znacznie niższej cenie. Negocjowanie umów przez kilkunastu partnerów pozwala na złożenie bardziej atrakcyjnej oferty cenowej niż w przypadku prowadzenia rozmów jako pojedyncza firma. Duży atut stanowią również wspólne działania marketingowe – budżet reklamy przewyższa możliwości finansowe indywidualnych przedsiębiorców.


Franczyza Wrocław

Jako sieć Da Grasso zapewniamy dostęp do naszego know-how, co pozwala efektywniej zarządzać pizzerią. W ramach takiego systemu biznesowego, jaki oferuje franczyza Wrocław stwarza więc świetne warunki do podjęcia współpracy. O sukcesie sieci przesądzają natomiast wysokiej jakości produkty oraz profesjonalna obsługa klientów – dzięki utrzymywaniu najwyższych standardów w tych zakresach Da Grasso zostało wielokrotnie nagrodzone w prestiżowych konkursach np. dla najlepszych sieci restauracyjnych.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso we Wrocławiu!

O Wrocławiu można mówić bez końca. To miasto niezwykłe – jego lokalizacja, architektura, a także barwna historia tworzą niesamowity klimat, który przyciąga tłumy turystów z całego świata. Geograficznie miasto znajduje się w południowo-zachodnim obszarze Polski, rozciąga się na Nizinie Śląskiej i Pradolinie Wrocławskiej. Wrocław bywa nazywany „Wenecją Północy”, co ścisłe wiąże się z jego usytuowaniem między wodami powierzchniowymi – Odrą i czterema jej dopływami.

Dzisiaj Wrocław stanowi centrum aglomeracji wrocławskiej, kiedyś natomiast właśnie tutaj przebiegał znaczący węzeł komunikacyjny, który tworzyły przecinające się szlaki: bursztynowy i Via Regia. Obecnie transport ułatwia autostrada A4. Wrocław zajmuje 5. pozycję wśród polskich miast, biorąc pod uwagę powierzchnię, natomiast pozycję 4., jeśli rozpatrujemy liczbę ludności. Ponadto Wrocław to najstarsza jednostka miejska w Polsce, o czym przesądza data lokacji na prawach miejskich.

Turystom niezapomnianych atrakcji dostarczają liczne ośrodki kultury (opera, teatry, filharmonia, muzea, galerie) oraz eventy organizowane przez prywatnych inwestorów i władze miejskie. Najbardziej znane festiwale to: „Wratislavia Cantans”, „Jazz nad Odrą”, Dni Muzyki Starych Mistrzów, Wrocławskie Spotkania Teatrów Jednego Aktora i Małych Form Teatralnych, Międzynarodowe Zaduszki Jazzowe, Przegląd Piosenki Aktorskiej, Międzynarodowy Festiwal Dialog. Wśród innych wydarzeń znanych w całej Europie należy wymienić również przedstawienia operowe w Hali Ludowej. Obowiązkowym punktem zwiedzania jest także Panorama Racławicka (rotunda, w której można podziwiać panoramiczny obraz przedstawiający bitwę pod Racławicami z 04.04.1794 roku).

Na przyjezdnych czekają wysokiej klasy hotele, poza tym do dyspozycji pozostaje bogate zaplecze rekreacyjno-sportowe. Można tu uprawiać wiele sportów wodnych i turystykę rzeczną, poza tym Wrocław słynie z tradycji sportowych utrzymywanych zwłaszcza w takich dyscyplinach jak koszykówka, żużel, strzelectwo czy piłka nożna. Do aktywności na świeżym powietrzu zapraszają świetnie zorganizowane ścieżki rowerowe i urokliwe parki. W bliskiej odległości od miasta znajdują się ponadto ośrodki wczasowe i uzdrowiska zlokalizowane w Sudetach, Karkonoszach i Kotlinie Kłodzkiej. Wszystkie te okoliczności sprawiają, że nawet najbardziej wybredni turyści są zadowoleni z pobytu we Wrocławiu lub jego okolicach.


Potencjał rozwoju sieci:

Na terenie Wrocławia funkcjonują 3 pizzerie Da Grasso. Jest to zdecydowanie za mała liczba, jak na tak duże miasto. Niezbędne jest uruchomienie kolejnych lokali, aby można było w całości zabezpieczyć rejon dostaw oraz zwiększyć rozpoznawalność marki. Poszukujemy franczyzobiorców, którzy chcieliby prowadzić pizzerie w rejonach północno zachodniej części miasta (np. okolice stadionu Śląska, CH Magnolia) oraz południowej części miasta (osiedle Gaj).

Lokale we Wrocławiu

- ul.Zaporoska 39F, Wrocław, 504 894 890,71 726 33 57,  www.dagrasso.pl/wroclaw-poludnie
- ul.Czajkowskiego 63/1A, Wrocław, 504 916 614,71 726 34 52,  www.dagrasso.pl/wroclaw-karlowice
- ul.Wyszyńskiego 71, Wrocław, 504 908 210,71 799 88 88,  www.dagrasso.pl/wroclaw-wyszyńskiego


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie