Toruń

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Toruniu?

Rynek gastronomiczny w miastach o dużym potencjale turystycznym zawsze stanowi jeden z najlepszych sektorów na nowe inwestycje. Toruń natomiast posiada wiele zabytków, które przyciągają turystów przez cały rok. Warto wykorzystać zainteresowanie, jakim cieszy się miasto i stworzyć zarówno dla gości, jak i dla mieszkańców miejsce sprzyjające spotkaniom, wyróżniające się świetnej jakości pizzą, nienagannym wystrojem i profesjonalnym podejściem personelu do Klientów.

Otwarcie pizzerii Da Grasso spełnia wszystkie te kryteria. Ponadto należy wziąć pod uwagę liczne grono studentów studiujących na tutejszych szkołach wyższych na czele z renomowanym Uniwersytetem Mikołaja Kopernika. Wszystkie te okoliczności sprawiają, że prowadzenie biznesu w branży gastronomicznej jest opłacalne. A jeśli potrzebujesz dodatkowego zabezpieczenia, nawiąż współpracę w formie franczyzy. Taki model biznesowy gwarantuje obustronne korzyści – osoba otwierająca restaurację pod szyldem znanej marki otrzymuje kompleksowe wsparcie. Franczyza redukuje ryzyko niepowodzenia biznesu i pomaga skutecznie nim zarządzać, dlatego stanowi jedną z najlepszych opcji dla osób rozpoczynających własną działalność.


Franczyza Toruń

Da Grasso to sieć o silnej pozycji na rynku gastronomicznym w Polsce. Nasi Klienci chętnie korzystają z proponowanej oferty i co najważniejsze wracają, by złożyć kolejne zamówienia. Przedsiębiorcy z miast położonych w różnych częściach kraju odnieśli już duży sukces, pracując wspólnie na profesjonalny wizerunek marki. Jesteśmy przekonani, że w takim modelu współpracy jak franczyza Toruń również okaże się świetnym miejscem dla efektywnej współpracy.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Toruniu!

Toruń znajduje się w sercu województwa kujawsko-pomorskiego – jest to jedno nie tylko z najpiękniejszych, ale również najstarszych miast w naszym kraju (liczy blisko 800 lat). Jako prestiżowy ośrodek naukowy przyciąga studentów, ponadto cieszy się popularnością wśród turystów, tłumnie odwiedzających np. tutejszy zespół staromiejski, który w 1997 roku został wpisany na Listę Światowego Dziedzictwa Kulturowego UNESCO. Mieszkańcy i goście doceniają malowniczą lokalizację miasta. Większość Kotliny Toruńskiej stanowią lasy, a aż 30% powierzchni Torunia zajmują tereny zielone wraz z trzema rezerwatami: Rezerwatem na rzece Drwęcy (najdłuższy rezerwat ichtiologiczny w Polsce), Lasem Piwnickim i Kępą Bazarową. Krajobraz dopełnia rzeka Wisła, dzieląca miasto na dwie części. Wokół Starego Miasta rozciągają się parki – po zlikwidowaniu umocnień zbudowanych w średniowieczu uzyskano przestrzeń idealną pod strefę zieleni. W Toruniu można również odwiedzić wyjątkowy ogród zoobotaniczny. W tereny zielone obfituje także przynależna do Torunia wieś Barbarka, w której powstała m.in. szkoła leśna. Toruń zachwyca piękną, zabytkową architekturą. Na największą uwagę zasługują takie zabytki jak: Rynek z Ratuszem Staromiejskim (utrzymany w stylu gotyckim); Dwór Artusa (utrzymany w stylu neorenesansowym); kościoły św. Jakuba, świętych Janów – Chrzciciela i Ewangelisty (główna świątynia miasta) oraz Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny (wszystkie utrzymane w stylu gotyckim). Ponadto warto zwiedzić średniowieczne ruiny obwarowań miejskich wraz z Krzywą Wieżą (odchylenie od pionu wynosi 140 cm), a także miejsca związane z Mikołajem Kopernikiem: wykonany z brązu pomnik astronoma i jego późnogotycki dom, w którym zorganizowano muzeum prezentujące różnorodne przedmioty z pracowni naukowca i pozostałe rzeczy z wnętrz charakterystycznych dla epoki. Miasto prężnie się rozwija, dzięki czemu może sprostać wymaganiom turystów z całego świata. Do dyspozycji pozostaje kilkanaście instytucji kultury i sztuki, w tym: multipleksów (Cinema City), kin niezależnych (kino Orzeł – organizator Toruńskiego Offowego Festiwalu Filmowego TOFFI) i kin letnich (w okresie letnim wyświetlane są filmy pod gołym niebem); teatrów dramatycznych (teatr im. Wilama Horzycy), dziecięcych, muzycznych i alternatywnych.


Lokale w Toruniu

ul.Franciszkańska 20, Toruń, 504 908 856 , 56 647 17 66,  www.dagrasso.pl/torun


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie