Tarnów

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Tarnów?

Tarnów sprzyja przedsięwzięciom biznesowym. Przedsiębiorcy są aktywnie wspierani przez lokalne władze poprzez organizację różnorodnych szkoleń, targów czy warsztatów, co świadczy o tym, że miasto chętnie podejmuje nowe inwestycje. Dynamicznie rozwija się branża turystyczna, a to natomiast pozwala na rozbudowanie się sektora gastronomicznego. W mieście funkcjonuje stosunkowo niedużo restauracji w porównaniu do imponującej liczby ludności oraz rosnącego zainteresowania turystów tutejszymi atrakcjami.

Na tle lokalnych punktów gastronomicznych trzeba się jednak znacznie wyróżnić, by przekonać do nowego produktu zwłaszcza mieszkańców, którzy są już przyzwyczajeni do określonych standardów. W Tarnowie sprawdzi się franczyza. Ten model współpracy generuje obustronne korzyści dla partnerów: franczyzobiorca otrzymuje rozgłos za sprawą kampanii marketingowych organizowanych przez franczyzodawcę, wsparcie w kwestiach organizacyjnych oraz gotowe rozwiązania kadrowo-finansowe pozwalające notować zadowalające zyski.


Franczyza Tarnów

Sieć Da Grasso zawsze pomaga swoim partnerom – wszyscy przedsiębiorcy z różnych miast Polski, wraz z menedżerami odpowiedzialnymi za całokształt sieci pracują na sukces marki, który następnie przekłada się na indywidualne korzyści. Nawiązując współpracę z nami, zyskujesz bezpieczeństwo. A my możemy łatwo zweryfikować, jak funkcjonują pizzerie Da Grasso w podobnych miastach i w ten sposób oszacować możliwości biznesowe oraz zaproponować nowe pomysły na rozwój biznesu.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Tarnów!

Tarnów zajmuje drugie miejsce wśród miast województwa małopolskiego biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców. Miejscowość stanowi nie tylko istotny ośrodek gospodarczy, ale również ważny węzeł komunikacyjny dla całej Małopolski – w okolicy znajduje się autostrada A4 oraz linia kolejowa E30, będąca pasmem łączącym aż trzy kraje (Niemcy, Polska, Ukraina). Ponadto w Tarnowie funkcjonują zakłady Grupy Azoty, czyli rozbudowanej grupy kapitałowej zajmującej rolę lidera w branży chemicznej na rynku polskim. Dodatkowo swoją siedzibę założyło w tym właśnie mieście Międzynarodowe Centrum Bezpieczeństwa Chemicznego, posiadające profil organizacji międzynarodowej, prowadzącej działania zakrojone na skalę globalną. Mieszkańcy i turyści mogą z kolei korzystać z różnorodnej oferty przygotowanej przez liczne teatry, muzea i kina. Do dyspozycji pozostają również atrakcyjne tereny spacerowe zlokalizowane w kilku parkach lub rozciągające się wzdłuż wielu interesujących zabytków, z malowniczą architekturą Starego Miasta na czele.


Potencjał rozwoju sieci:

Miasto z ogromnym potencjałem, dużą ilością mieszkańców i niewielką konkurencją. W województwie małopolskim.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie