Tarnobrzeg

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Tarnobrzegu?

Województwo podkarpackie w ostatnich latach przeszło szereg gruntownych zmian, ukończono wiele inwestycji, miasta rozwinęły bazę turystyczną – noclegową i gastronomiczną. Również turyści coraz chętniej odwiedzają tę część Polski, doceniając walory przyrody i malownicze zabytki. Tarnobrzeg jest uznawany za miasto z dużym potencjałem biznesowym ze względu na bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską oraz bogatą ofertę kierowaną do przyjezdnych z całego kraju.

W porównaniu z zapotrzebowaniem tutejszy rynek gastronomiczny nie jest zbyt obciążony, co stwarza świetne możliwości dla przedsiębiorców chcących otworzyć własną działalność. Warto jednak zabezpieczyć swój start i zmaksymalizować szanse na powodzenie biznesu w perspektywie długoterminowej. Mając to na uwadze można z dużą pewnością stwierdzić, że dla takiego rodzaju współpracy jak franczyza Tarnobrzeg posiada idealne warunki do inwestycji. Franczyzobiorca może korzystać z profitów, jakie niesie wspólny, prowadzony w skali krajowej marketing, którego celem jest przede wszystkim pozyskiwanie Klientów poprzez budowanie w ich opinii wiarygodnego wizerunku marki.


Franczyza Tarnobrzeg

Podejmując się współpracy z nami, otrzymujesz pełne wsparcie biznesowe, w tym również pomoc w zakresie wyboru najlepiej rokującej lokalizacji. W Tarnobrzegu brakuje popularnych sieci, dlatego współpraca z Da Grasso może przynieść ogromne korzyści. Jesteśmy doświadczonym partnerem w biznesie, a Tarnobrzeg stanowi bardzo dobry kierunek rozwoju. Oferujemy kompleksową pomoc w otwarciu pizzerii i wyborze efektywnych metod zarządzania z sukcesami wdrażanych w pozostałych punktach sieci.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Tarnobrzegu!

Tarnobrzeg stanowi urokliwe miasto zlokalizowane na północnych obrzeżach województwa podkarpackiego. Leży wzdłuż prawego brzegu Wisły, a jego duży atut to niewątpliwie bliskość Zalewu Machowskiego, który przyciąga turystów ładną plażą, czystą wodą i możliwością uprawiania różnorodnych aktywności na świeżym powietrzu (pływanie, nurkowanie, wędkarstwo, rowery wodne i kajaki, rejsy wycieczkowe, ścieżki rowerowe). Ponadto miasto jest przykładem dużego ośrodka miejskiego z dobrze zorganizowaną infrastrukturą usługową. Granice administracyjne zostały rozszerzone o kilka wcześniej odrębnych jednostek (Machów, Sielec, Miechocin, Wielowieś, Dzików). Nazwa wywodzi się natomiast od Tarnowskich, czyli rodziny będącej fundatorami miasta. W Tarnobrzegu do dziś znajduje się Pałac Tarnowskich – obecnie funkcjonuje w nim Muzeum Historyczne. Inne warte odwiedzenia miejsca to m.in.: Muzeum Polskiego Przemysłu Siarkowego, neogotycki Pałac Myśliwski czy barokowe Sanktuarium Matki Bożej Dzikowskiej wraz z kompleksem dominikańskich zabudowań klasztornych.


Potencjał rozwoju sieci:

Na terenie województwa z powodzeniem działają obecnie 4 pizzerie Da Grasso. Możliwości rozwoju tego regionu są jednak dużo większe. Jedno z kilku miast będących idealnym miejscem do prowadzenia naszej pizzerii jest Tarnobrzeg.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie