Szczecin

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Szczecinie?

Szczecin to prężnie rozwijające się miasto – dzięki licznym inwestycjom jest ośrodkiem wspierającym podejmowanie działalności gospodarczej, w tym w branży turystycznej. Jako stolica województwa zachodniopomorskiego stanowi centrum gospodarcze regionu. Wszystko to sprawia, że jednym z najbardziej korzystnych sektorów dla rozpoczęcia nowej działalności jest rynek gastronomiczny.

Turyści, mieszkańcy oraz studenci skupieni wokół tutejszych szkół wyższych są idealną grupą docelową dla restauratorów. W tak dużym mieście potencjał rynku utrzymuje się na niezmiennie wysokim poziomie, warto jednak sięgnąć po narzędzia, dzięki którym biznes wyróżni się na tle pozostałych punktów gastronomicznych. Szereg korzystnych rozwiązań oferuje model franczyzy. Na starcie franczyzodawca oferuje gotowy, zweryfikowany pomysł i przepisy na wysokiej jakości potrawy. Ponadto w dużych miastach, gdzie trzeba przebić się skutecznym marketingiem, wsparcie ogólnopolskiej sieci jest bezcenne i pozwala wejść na rynek z już wyrobioną, profesjonalną marką.


Franczyza Szczecin

Sieć Da Grasso posiada uznaną pozycję w branży. Warto z tego potencjału skorzystać, a w modelu współpracy biznesowej jak franczyza Szczecin stanowi przykład miasta z ogromnymi możliwościami. Zapewniamy naszym partnerom solidne wsparcie merytoryczne, prezentujemy know-how i na bieżąco doradzamy, jak zmodyfikować system zarządzania, by przełożył się na większe zyski. Dzielimy się również przepisami na lubianą w całej Polsce pizzę, a także pomagamy w skompletowaniu wykwalifikowanych zespołów pracowniczych.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Szczecinie!

Aktualnie Szczecin stanowi bardzo popularny kierunek turystyczny wybierany przez obcokrajowców. Największe atuty miasta to barwna historia, interesująca architektura oraz bogaty wachlarz wydarzeń kulturalnych organizowanych przez władze miejskie i prywatnych inwestorów. Ponadto turyści doceniają malownicze krajobrazy, w których przoduje Odra, jezioro Dąbie oraz liczne tereny zielone. Goście i mieszkańcy mają do dyspozycji urokliwe obszary spacerowe, a także wiele miejsc sprzyjających uprawianiu różnych dziedzin sportu. Poza tym Szczecin jako jeden z najstarszych ośrodków naszego kraju słynie z wielu zabytków. Warto odwiedzić przede wszystkim Stare Miasto, Wały Chrobrego, Basztę Panieńską czy zachwycający Zamek Książąt Pomorskich. Niezapomnianych wrażeń dostarczą również wizyty w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza, operze lub w teatrach. Na terenie miasta funkcjonują także liczne galerie sztuki i muzea, a dodatkowymi atrakcjami są cykliczne wydarzenia – festiwale, jarmarki, konkursy piosenki, turnieje sportowe. Dorocznie organizowany jest także Finał Regat Wielkich Żaglowców, cieszący się ogromną popularnością i przyciągający amatorów żeglugi morskiej. Szczecin bez wątpienia pozostaje najważniejszym miastem Pomorza Zachodniego, jego wizytówką promującą region nie tylko w Polsce, ale również na świecie. Szczecin wyróżnia się na tle sąsiadujących z nim miast bogactwem przyrody, niezwykłymi zabytkami oraz intensywnym rozwojem w kontekście transportu, przemysłu czy edukacji.


Potencjał rozwoju sieci:

Miasto aktualnie daje potencjał na uruchomienie 4 placówek (nie licząc ewentualnych dodatkowych lokalizacji na terenie galerii handlowych). Duża ilość mieszkańców, studentów oraz turystów daje naprawdę duże możliwości.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie