Stalowa Wola

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Stalowej Woli?

W Stalowej Woli funkcjonuje kilkanaście restauracji specjalizujących się w wielu kuchniach świata (np. polskiej, włoskiej, azjatyckiej), w okolicach śródmieścia znajdziemy również kilka pizzerii. Wydawać by się mogło, że rynek gastronomiczny jest już wystarczająco nasycony, jednak warto wziąć pod uwagę, że w mieście istnieje mała konkurencja dla pizzerii należącej do ogólnopolskiej, renomowanej sieci.

Dlatego też otwarcie nowego punktu pod szyldem Da Grasso z pewnością stanowi świetny pomysł na przynoszący wymierne zyski biznes. Znana marka skutecznie przyciągnie Klientów – duże sieci zarówno handlowe, jak i gastronomiczne mogą zaoferować lepszą ofertę (pod względem jakości i cen), mają też większą siłę przebicia na lokalnym rynku. Franczyza to stabilny model biznesowy, pozwalający wszystkim stronom czerpać korzyści ze współpracy. Nawiązanie takiej relacji pozwala na korzystanie z już gotowego pomysłu, który sprawdził się w wielu miejscowościach Polski. Można więc z dużym prawdopodobieństwem oszacować swoje szanse na sukces.


Franczyza Stalowa Wola

Wyniki osiągane przez nasze placówki w podobnych miejscowościach wskazują, że dla takiego systemu współpracy biznesowej jak franczyza Stalowa Wola stwarza idealne warunki do otwarcia nowej pizzerii Da Grasso. Osoba podejmująca się prowadzenia lokalu w naszej sieci otrzyma kompleksowe wsparcie organizacyjne, marketingowe oraz merytoryczne. Chętnie podzielimy się know-how, pomagając w efektywnym zarządzaniu biznesem – wszyscy pracujemy na wspólny sukces, dlatego zależy nam, by zagwarantować naszym partnerom odpowiednią pomoc.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Stalowej Woli!

Liczba ludności: ponad 62 tyś mieszkańców

Stalowa Wola to miasto powiatowe położone na północy województwa podkarpackiego, w południowo-wschodniej Polsce w widłach rzek Wisły i Sanu.

Potencjał rozwoju sieci:

Na terenie województwa z powodzeniem działają obecnie 4 pizzerie Da Grasso. Możliwości rozwoju tego regionu są jednak dużo większe. Dzięki niewielkiej konkurencji sieciowej, Da Grasso ma szanse stać się miejscem najchętniej odwiedzanym przez mieszkańców. Jednym z kilku miast mających największy potencjał jest Stalowa Wola.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie