Słupsk

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Słupsku?

Słupsk jest ponad 92-tysięcznym miastem w województwie pomorskim. Stanowi kluczowy węzeł komunikacyjny, co czyni miejscowość ważnym ośrodkiem przemysłowo-usługowym i sprzyja podejmowanym w regionie inwestycjom. Działają tu jednostki wspierające rozkwit gospodarki i uruchamianych firm. W Słupsku prężnie rozwija się także handel. W mieście działają centra i galerie handlowe, inwestuje się także w obiekty rekreacyjne. Położony w pobliżu Morza Bałtyckiego Słupsk cieszy się też zainteresowaniem turystów, przez co rynek gastronomiczny zyskuje duży potencjał. Dla inwestorów z północnej Polski, zainteresowanych franczyzą, Słupsk z pewnością okaże się dobrym wyborem.

Aby już na starcie otrzymać pomoc przy tworzeniu własnego interesu, warto zdecydować się na franczyzę w znanej i cieszącej się zaufaniem sieci. Korzystając z wiedzy i doświadczenia franczyzodawcy, można budować efektywny i opłacalny biznes w gastronomii. Wraz z logo marki zyskuje się także sprawdzonych dostawców, pewne produkty i rozwiązania dla biznesu oraz wsparcie w działaniach marketingowych. Już na wstępie otrzymasz coś, na co indywidualnie trzeba pracować przez dłuższy czas – dobrą markę i związanych z nią konsumentów.


Franczyza Słupsk

Da Grasso jest największą franczyzową siecią pizzerii w kraju. Tym, co możemy zaoferować naszym partnerom, jest wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim cieszymy się wśród polskich konsumentów. Nawiązując współpracę z Da Grasso, otrzymasz wszechstronne wsparcie na każdym etapie inwestycji: od pomocy przy wyborze najlepszego lokalu po działania marketingowe o zasięgu krajowym. Zapewniamy dostęp do najlepszych dostawców i produktów oraz sprawdzone menu bazujące na recepturach, które pokochali miłośnicy pizzy w całym kraju.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Słupsku!

Położone nad rzeką Słupią miasto jest nie tylko siedzibą powiatu słupskiego i gminy Słupsk, ale również jednym z najważniejszych ośrodków gospodarczych, kulturalnych i edukacyjnych w regionie. Dogodne położenie względem ważnych dróg komunikacyjnych czyni je przyjaznym przemysłowi oraz przyciąga inwestorów z kraju i ze świata. Słupsk może pochwalić się także dobrą lokalizacją względem morza, dlatego cieszy się zainteresowaniem odpoczywających nad Bałtykiem turystów. Znajduje się tam wiele ciekawych obiektów sakralnych, zamek Książąt Pomorskich, ratusz miejski czy Baszta Czarownic, a pobliski Park Krajobrazowy Doliny Słupi przyciąga miłośników pięknej przyrody. W mieście przez okrągły rok odbywają się różne imprezy kulturalne: literackie i muzyczne, a także sportowe i krajoznawcze. Do najbardziej znanych zalicza się Jarmark Gryfitów – letnia impreza plenerowa w soboty i niedziele na Rynku Rybackim – podczas którego odbywają się między innymi widowiska historyczne, koncerty kapel ludowych i turnieje drużyn rycerskich.


Potencjał rozwoju sieci:

Województwo pomorskie liczy już 15 lokali Da Grasso i nadal się rozwija. Zostało zaledwie kilka miast, w których jeszcze nie jesteśmy obecni, ale w niedługim czasie ma się to zmienić. Jednym z miast jest właśnie Słupsk, który liczy sobie ponad 90 tysięcy mieszkańców i jest położony w bliskiej odległości od Morza. Oprócz klientów miejscowych, można liczyć również na wielu turystów przyjeżdżających tu w sezonie letnim.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie