Skarżysko Kamienna

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Skarżysko Kamiennej?

Liczące ponad 46 tysięcy mieszkańców Skarżysko-Kamienna jest jednym z większych ośrodków przemysłowych województwa świętokrzyskiego. Stanowiąc kluczowy węzeł komunikacyjny regionu, staje się miejscem przyjaznym inwestycjom i nieustannie się rozwija. W miejscowości drzemie także duży potencjał gastronomiczny. Region odznacza się ciekawymi walorami przyrodniczymi i z roku na rok przyciąga coraz większą liczbę turystów. Stosunkowo niewielka konkurencja pizzerii czyni inwestycję w Skarżysku-Kamiennej niezwykle obiecującą.

Poszukując sprawdzonych rozwiązań dla biznesu gastronomicznego, warto zainteresować się ofertą franczyzy. Ten ceniony na całym świecie system już na wstępie oferuje to, co na własną rękę osiąga się dopiero po wielu latach pracy: wiedzę, doświadczenie oraz uznanie konsumentów. Lokal identyfikowany z popularną i zaufaną siecią szybciej przyciąga Klientów, a kompleksowe wsparcie ze strony franczyzodawcy pozwala uniknąć wielu pułapek i niepowodzeń związanych z prowadzeniem biznesu w gastronomii.


Franczyza Skarżysko-Kamienna

Decydując się na współpracę o charakterze franczyzy, warto stawiać na pewną i rzetelną markę. Da Grasso to największa w kraju franczyzowa sieć pizzerii, skupiająca blisko 180 lokali w 120 miastach. Za wyborem naszej oferty przemawia wieloletnie doświadczenie i znakomita znajomość rynku. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji – od wyboru odpowiedniego lokalu po szeroko zakrojone działania marketingowe. Niezawodni kontrahenci, atrakcyjne ceny i menu oparte na sprawdzonych recepturach – to klucz do sukcesu z Da Grasso!


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Skarżysko Kamiennej!

Dla inwestorów z regionu świętokrzyskiego, których interesuje franczyza, Skarżysko-Kamienna okaże się idealnym wyborem. To ponad 46-tysięczne miasto położone na Wyżynie Kieleckiej, nad rzeką Kamienną, jest siedzibą powiatu skarżyskiego i ważnym ośrodkiem przemysłowym. Przez długi czas gospodarka miasta koncentrowała się na przemyśle metalowym, ale w ostatnich latach zaczęła wzrastać liczba przedsiębiorstw z sektora handlowego, przetwórstwa przemysłowego czy budownictwa. W mieście nad Kamienną powstać ma duży park handlowy, inwestuje się także w tereny rekreacyjne i zielone. Równie ciekawie Skarżysko-Kamienna prezentuje się od strony turystycznej. Miasto jest punktem wyjściowym dla wielu interesujących szlaków turystycznych, w obrębie miasta i gminy znajdują się także liczne zabytki przyciągające turystów z regionu i kraju, jak np. Muzeum im. Orła Białego czy Rezerwat Archeologiczny „Rydno”. W tym drugim obiekcie co roku organizowany jest Piknik Archeologiczny, który przybliża uczestnikom życie prehistorycznych mieszkańców Rezerwatu.


Potencjał rozwoju sieci:

Bardzo zależy nam na rozwoju naszej sieci w województwie świętokrzyskim. Na chwilę obecną funkcjonują tu dwie pizzerie: Końskie i Ostrowiec Świętokrzyski. Skarżysko- Kamienna to oprócz Kielc, Starachowic i Sandomierza jedno z większych miast w tym regionie, które z uwagi na stosunkową niewielką konkurencję sieciową pizzerii jest miastem z ogromnym potencjałem.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie