Ruda Ślaska

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Rudzie Śląskiej?

Ruda Śląska to miasto na Górnym Śląsku. Dogodne położenie względem węzłów komunikacyjnych czyni ją miejscem przyjaznym inwestycjom. Miejscowość – niegdyś silnie związana z wydobyciem węgla – dynamicznie zmienia swoje oblicze. W Rudzie Śląskiej wciąż pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, wspierane przez powołane w tym celu jednostki, inwestuje się również w sport, rekreację i kulturę. Duży potencjał posiada także rynek gastronomiczny: funkcjonują restauracje i puby, ale zdecydowana większość serwuje tradycyjną kuchnię regionalną.

Jeśli szukasz sposobu na opłacalny biznes, warto zainteresować się franczyzą. To znany i ceniony na świecie system, który pozwala budować własny interes w oparciu o wiedzę i doświadczenie franczyzodawcy. Podejmując współpracę w ramach franczyzy, otrzymujesz rozwiązania, które zostały już niejednokrotnie sprawdzone przy otwieraniu lokalu gastronomicznego i odniosły powodzenie. Istotnym atutem jest również pełne wsparcie ze strony sieci franczyzowej, co przydaje się na każdym etapie prowadzenia działalności. Wszystkie powyższe powody stanowią również podstawę, dla której warto zdecydować się na otwarcie pizzerii w tym modelu.


Franczyza Ruda Śląska

Dla partnerów, których interesuje nasza franczyza, Ruda Śląska będzie lokalizacją nad wyraz dogodną. Wybierając to rozwiązanie w Da Grasso, staniesz się częścią sieci blisko 180 pizzerii w 120 polskich miastach. Naszą mocną stroną jest wieloletnie doświadczenie i zaufanie, jakim cieszymy się wśród konsumentów w całej Polsce. Niezawodni kontrahenci, najlepsze warunki cenowe, dostęp do sprawdzonych menu i receptur to sposób na sukces w branży gastronomicznej. W Da Grasso dbamy o rzetelną i przyjazną współpracę, a franczyzobiorcę wspieramy na każdym etapie inwestycji poprzez przydzielenie mu osobistego Opiekuna.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Rudzie Śląskiej!

Ruda Śląska to blisko 140-tysięczne miasto położone na Górnym Śląsku. Jest ono stosunkowo młode, ponieważ powstało w 1959 roku z połączenia miejscowości Nowy Bytom i Ruda. Obszar ten od dawna związany jest z górnictwem i przemysłem wydobywczym, dziś głównie z kopalniami węgla kamiennego. Gospodarka Rudy Śląskiej nie opiera się jednak wyłącznie na górnictwie. Ruda Śląska to miasto otwartych możliwości, w którym stawia się na dynamiczny rozwój i nowe inwestycje. Związane są one między innymi z planowaną przebudową centrum miasta, dzięki któremu dzielnica zyska zabytkowy charakter i stanie się bardziej przyjazna mieszkańcom i turystom. Na terenie miasta znajduje się wiele interesujących punktów: obiektów sakralnych, budynków poprzemysłowych i militarnych. Mieszkańcy Rudy Śląskiej są silnie związani z tradycjami kultury śląskiej i chętnie organizują lokalne imprezy. Podczas Dni Rudy Śląskiej, odbywających się cyklicznie w czerwcu, mieszkańcy i przybywający do miasta turyści uczestniczą w koncertach oraz spotkaniach ze znanymi osobistościami.


Potencjał rozwoju sieci:

W województwie śląskim Franczyzobiorcy prowadzą już 18 pizzerii, dzięki czemu świadomość marki Da Grasso jest tutaj ogromna. Daje to szanse na dalszy rozwój sieci w tym regionie. Jednym w wielu miast, w którym rekomendujemy otwarcie naszej pizzerii jest Ruda Śląską z liczbą mieszkańców bliską 150 tysięcy


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie