Radomsko

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Radomsku?

Jako najważniejszy ośrodek powiatu radomszczańskiego, miasto stanowi ważny punkt na biznesowej mapie województwa łódzkiego i centralnej Polski. W jego obrębie znajdują się siedziby wielu znaczących przedsiębiorstw, a warunki sprzyjają dalszemu rozwojowi ekonomicznemu. W Radomsku znajduje się także wiele interesujących zabytków, a organizowane wydarzenia kulturalne przyciągają mieszkańców całego regionu. Wszystko to sprawia, że rynek gastronomiczny w mieście nad Radomką posiada znaczący potencjał, dlatego z pewnością stanie się dogodną lokalizacją dla nowo otwieranej pizzerii.

Franczyza jest systemem znanym i cenionym na całym świecie. To idealne rozwiązanie dla osób, które swój biznes chcą opierać na wiedzy i doświadczeniu partnerów franczyzowych. Decydując się na uruchomienie pizzerii w tym modelu, zyskuje się wsparcie na każdym etapie działalności: przy wyborze odpowiedniego lokalu, planowaniu wystroju, w zaopatrzeniu, a nawet podczas realizowania strategii marketingowej. Już na wstępie otrzymuje się to, na co wielu przedsiębiorców musi pracować latami – sprawdzone rozwiązania i produkty dla gastronomii, a także konsumentów związanych z marką.


Franczyza Radomsko

Da Grasso jest największą franczyzową siecią pizzerii w Polsce, skupiającą niemal 180 lokali w 120 miastach. Tym, co wyróżnia naszą markę, jest bez wątpienia unikalny system franczyzowy ze wsparciem podczas prowadzenia biznesu. Każdy franczyzobiorca otrzymuje Opiekuna, który towarzyszy mu przez cały okres współpracy z siecią. Decydując się na współpracę z Da Grasso, zyskuje się niezawodnych partnerów i dostawców, najlepsze ceny oraz sprawdzone menu, które pokochali Klienci w całym kraju. Jeśli poważnie myślisz o franczyzie, Radomsko jest jedną z lokalizacji sugerowanych dla podjęcia tej inicjatywy.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Radomsku!

Radomsko to miasto w województwie łódzkim, pełniące funkcję siedziby powiatu radomszczańskiego oraz gminy Radomsko. Znajduje się przy najważniejszych szlakach komunikacyjnych: drogowym i kolejowym. Może pochwalić się ponad wiekową tradycją przemysłu drzewnego i stolarskiego, a przy tym stanowi ważny ośrodek przemysłu metalowego, szklarskiego i maszynowego. Historyczne śródmieście Radomska przyciąga turystów malowniczymi kamienicami i odnowionym ratuszem, w którym obecnie mieści się Muzeum Regionalne. Na terenie miasta zlokalizowane są także interesujące zabytki architektury przemysłowej. Radomsko jest kulturalną areną regionu. W ostatni weekend sierpnia w mieście odbywa się impreza „Open by Night. Radomsko nocą”, podczas której mieszkańcy uczestniczą w koncertach i spotkaniach ze znanymi ludźmi, a także do późnych godzin mogą zwiedzać miejscowe muzea. Innym cyklicznym wydarzeniem nad Radomką są Dni Radomska, czyli koncerty gwiazd estrady, pokazy i liczne atrakcje dla najmłodszych.


Potencjał rozwoju sieci:

Mimo, że na Ziemi łódzkiej marka Da Grasso jest najbardziej znana i rozpoznawalna przez wzgląd na historię powstania sieci, nie chcemy zaprzestać otwierania tam nowych lokali. Radomsko jest jednym z ostatnich wolnych miast w tym rojenie, gdzie rekomendujemy uruchomienie pizzerii Da Grasso.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie