Oświęcim

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Oświęcimiu?

Oświęcim to znane na całym świecie miasto. Ze względu na swą tragiczną przeszłość jest swego rodzaju ewenementem historycznym na skalę międzynarodową tłumnie odwiedzanym każdego roku przez miliony turystów z Polski i świata. Jest także miastem rozwijającym się przemysłowo i gospodarczo. W Oświęcimiu stale powstają nowe firmy i miejsca pracy, budowane są nowe osiedla i placówki oświatowo-wychowawcze. Każdego roku organizowany jest duży festiwal ściągający tysiące miłośników muzyki. Wszystkie wymienione wyżej czynniki stanowią okazję i szansę do założenia własnej działalności. Jeśli interesuje Cię założenie pizzerii i franczyza, Oświęcim jest miastem o dużym potencjale rozwoju w tej dziedzinie.

Jest co najmniej kilka powodów, dzięki którym warto jest otworzyć pizzerię w sieci franczyzowej. Przede wszystkim wybierając znaną i uznaną markę, mamy wielokrotnie łatwiejszy start naszego biznesu, aniżeli w przypadku otwarcia lokalu pod nieznaną nazwą. Zyskujemy już na początku pożądany efekt wizerunkowy popularnej i lubianej firmy. Uzyskujemy również dostęp do tzw. know-how marki, czyli sprawdzony przepis na prowadzenie biznesu, a także profesjonalną pomoc od franczyzodawcy przez cały proces prowadzenia działalności.


Franczyza Oświęcim

Da Grasso gwarantuje swym partnerom biznesowym wsparcie od momentu podpisania umowy i w trakcie jej trwania. Pomagamy przy wyborze oraz aranżacji lokalu, a także projektach technicznych. Dzielimy się najwyższej jakości recepturami naszych dań, szkolimy z zakresu przygotowywania potraw, a także profesjonalnej obsługi Klienta. Pomagamy w negocjowaniu zniżek i atrakcyjnych warunków zakupowych u dostawców. Nasze wieloletnie doświadczenie i niemal 200 lokali w całej Polsce są gwarancją profesjonalizmu i najwyższej klasy biznesowej


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Oświęcimiu!

Oświęcim to historyczna miejscowość leżąca w województwie małopolskim w odległości ok. 50 km na zachód od Krakowa znana doskonale zarówno w Polsce, jak i na świecie. Liczy ponad 40 tys. mieszkańców. Ze względu na swą dramatyczną historię jest również słynnym miastem turystycznym, każdego roku odwiedzanym tłumnie przez miliony turystów, chcących zobaczyć hitlerowski obóz koncentracyjny Auschwitz-Birkenau, będący tragiczną pozostałością z czasów II wojny światowej.

W mieście znajdują się także inne zabytki warte zobaczenia, np. ładna, zabytkowa starówka, średniowieczny zamek, rynek i ratusz miejski czy jeden z największych w Europie fresków sufitowych autorstwa Witolda Kaczanowskiego.

W Oświęcimiu funkcjonują również liczne placówki i instytucje kulturalno-oświatowe. Ich celem jest przede wszystkim kreowanie wizerunku miasta jako miejsca pokojowego, a także upowszechnianie wydarzeń i inicjatyw pokojowych. Co roku w Oświęcimiu odbywa się też seria koncertów pod nazwą Life Festival Oświęcim.


Potencjał rozwoju sieci:

Tak, jak w przypadku Nowego Sącza, Oświęcim, dzięki sile marki Da Grasso na terenie województwa małopolskiego, ma większe szanse na udane prowadzenie biznesu. Przemawia również za tym fakt, że na terenie miasta jest zaledwie kilka pizzerii, a miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie