Opole

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Opolu?

Opole, jako stolica województwa, jest miastem z prawdziwym potencjałem do rozwoju. Znajduje się w pobliżu innych znanych miejscowości, takich jak Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Gliwice czy Kluczbork. Pięknie zaprojektowane centrum przyciąga tłumy turystów oraz rzesze studentów, którzy chętnie podejmują naukę na opolskich uczelniach wyższych. To właśnie tutaj odbywa się również najsłynniejszy festiwal polskiej piosenki. Z uwagi na wymienione walory miasta, otwarcie pizzerii w okolicy może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Jednym z najbardziej opłacalnych współcześnie modeli biznesowych dla właścicieli pizzerii i innych lokali gastronomicznych jest franczyza (Opole stwarza doskonałe warunki do podjęcia tego rodzaju współpracy). System franczyzowy polega na porozumieniu między znaną siecią restauracji a franczyzobiorcą, który w zamian za wykorzystywanie logo i struktur organizacyjnych danej marki, wypłaca jej prowizję odsprzedażową. Dzięki profesjonalnej relacji przedsiębiorca otrzymuje także niezbędne wsparcie w ramach prowadzenia własnej firmy.


Franczyza Opole

Sieć pizzerii Da Grasso oferuje wyjątkowo dogodne zasady franczyzy. Już na samym początku wspólnych działań, otrzymasz Opiekuna, który pomoże w podejmowaniu kolejnych kroków. Nasz Centralny System Zakupów wzmaga wzajemne korzyści z przeprowadzanych operacji marketingowych. Co ważne, nasza wielokrotnie nagradzana za jakość marka Da Grasso proponuje przejrzyste i spójne warunki współpracy na wszystkich etapach wspólnej biznesowej drogi.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Opolu!

Opole to piękne, zlokalizowane nad Odrą miasto, które liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Jest miejscowością o pięknej historii i wielowiekowej tradycji, sięgającej nawet XIII wieku. Niegdyś znajdowała się tu siedziba Piastów Śląskich, o czym do dziś poświadczają liczne sarkofagi książąt, stanowiące jedną z ciekawszych atrakcji turystycznych. Obecnie przeszłość przeplata się tutaj z nowoczesnością. Malownicze zabytki architektoniczne, takie jak Starówka czy Muzeum Wsi Opolskiej, kontrastują z modernistycznymi biurowcami, szklanymi siedzibami korporacji i rozwiniętą siecią komunikacyjną (m.in. połączenie drogowe z Wrocławiem na trasie 94).

W słynnym opolskim Amfiteatrze odbywa się najbardziej znany i organizowany już od wielu dziesięcioleci (a dokładnie od 1963 roku) kilkudniowy Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. Co roku do miasta przybywają goście z całej Polski, by wspólnie bawić się i przeżywać muzyczno-kabaretowe święto. Równie duże zainteresowanie przyjezdnych wzbudza nowoczesny i niezwykle rozbudowany Opolski Ogród Zoologiczny. Niemal przez cały sezon do Opola przybywają rodziny z dziećmi, a także młodzież, studenci oraz seniorzy, którzy chcą nacieszyć się widokiem egzotycznych zwierząt i zrelaksować się w otoczeniu przyrody.

Centrum miasta, szczególnie wieczorami, tętni życiem. Na Starówce i w okolicznych lokalach gastronomicznych gromadzą się studenci Politechniki Opolskiej, Uniwersytetu Opolskiego i wielu innych wyższych szkół. Zapotrzebowanie na nowe punkty restauracyjne stale rośnie.


Potencjał rozwoju sieci:

Miasto, w którym ogromne szanse na sukces daje niewielka konkurencja pizzerii sieciowych. Najlepszym rozwiązaniem jest otwarcie pizzerii na terenie centrum handlowego lub w ścisłym centrum miasta. Miejsce te generują duży ruch, a co za tym idzie, sprowadzają potencjalnego klienta.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie