Nowy Sącz

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Nowym Sączu?

Nowy Sącz to miasto o doskonałych warunkach i potencjale biznesowym do założenia pizzerii w sieci franczyzowej. W mieście swoją siedzibę ma kilka największych polskich producentów i firm z branży kolejowej, budowlanej, górniczej, spożywczej, przemysłowej i produktów węglowych, zatrudniających od 500 osób każda. W Nowym Sączu działa też kilka uczelni wyższych, w których studiuje łącznie kilka tysięcy studentów. Atrakcyjne położenie, liczne zabytki oraz dobra baza hotelowa sprawiają, że miasto każdego roku odwiedzane jest przez tysiące turystów. Wszystkie te cechy gwarantują wielu potencjalnych Klientów chętnych na usługi gastronomiczne pizzerii.

Założenie pizzerii w popularnej sieci franczyzowej to kuszący pomysł. Przedsiębiorca, który przystępuje do systemu franczyzowego, może liczyć na osiągnięcie wielu korzyści. Przede wszystkim będzie działać pod znaną, utrwaloną w świadomości ludzi marką, co znacząco pomaga w zdobyciu Klientów. Otrzymuje kompetentne wsparcie ze strony franczyzodawcy, zarówno jeśli chodzi o znalezienie odpowiedniego lokalu, jak również jego aranżację, aż po wsparcie przy ustalaniu odpowiedniego poziomu zatowarowania, szkolenia z prowadzenia biznesu, marketingu, księgowości.


Franczyza Nowy Sącz

Otwarcie lokalu gastronomicznego w sieci franczyzowej Da Grasso zapewnia wszystkie wspomniane wyżej korzyści. Gwarantujemy pełne wsparcie od samego początku zakładania pizzerii. Oferujemy profesjonalny, sprawdzony model biznesowy, oparty na naszej bogatej wiedzy i dwudziestoletnim doświadczeniu w prowadzeniu sieci pizzerii w 118 miastach w Polsce. Zapewniamy pomoc indywidualnego Opiekuna Klienta, możliwość korzystania z autorskiego, unikatowego Centralnego Systemu Zakupów oraz liczne szkolenia i fachowe doradztwo.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Nowym Sączu!

Nowy Sącz to średniej wielkości miasto powiatowe (na prawach powiatu grodzkiego), trzecie co do wielkości miasto w województwie małopolskim, liczące 82 tys. mieszkańców. Położone jest u stóp masywów górskich Beskidu Sądeckiego, Wyspowego oraz Niskiego, w niewielkiej odległości od Jeziora Rożnowskiego. Atrakcyjna lokalizacja, piękne krajobrazy i bliskość przyrody sprawia, że Nowy Sącz jest pożądanym celem podróży. Każdego roku miasto odwiedzają dziesiątki tysięcy turystów, miłośników górskich wędrówek, spragnionych kontaktu z naturą i relaksującego odpoczynku na łonie przyrody. Ale położenie to nie jedyne walory tego miasta. Nowy Sącz jest starym, historycznym miastem z wieloma zabytkami. Wartymi zobaczenia są m.in. Ratusz, Bazylika św. Małgorzaty, mury obronne, Zamek Królewski czy też renesansowa kamienica Lubomirskich.

W Nowym Sączu swoje siedziby mają również wielkie firmy z branży budowlanej, kolejowej, spożywczej, górniczej i przemysłowej. W mieście działa też kilka szkół wyższych, a także dużych centrów i galerii handlowych.


Potencjał rozwoju sieci:

Da Grasso w województwie małopolskim jest bardzo dobrze znane, co daje możliwość rozwoju w pozostałych miastach regionu. Nowy Sącz jest jednym z kilku miast charakteryzujących się dużą liczbą mieszkańców oraz brakiem sieciowej konkurencji, co daje ogromne szanse na sukces.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie