Kołobrzeg

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Kołobrzegu?

Kołobrzeg na co dzień zamieszkuje prawie 50 tys. osób. Poza tym jest jednym z najpopularniejszych turystycznych kurortów nadmorskich, każdego roku odwiedzanym przez setki tysięcy osób. Gwarantuje to ogromną bazę potencjalnych Klientów, przede wszystkim w okresie letnim i wakacyjnym, ale nie tylko. Liczne uzdrowiska, kurorty i sanatoria zapewniają obecność turystów niemal przez cały rok. Jeżeli więc interesuje Cię rozwiązanie w postaci franczyzy, Kołobrzeg jest miastem, które z pewnością warto wziąć pod uwagę, decydując się na założenie własnego lokalu gastronomicznego, zwłaszcza pizzerii.

Przedsiębiorca przystępujący do systemu franczyzowego, może liczyć na wiele korzyści. Przede wszystkim otrzymuje pełne wsparcie biznesowe w zakresie uruchomienia oraz prowadzenia danego punktu. Może korzystać z wiedzy, tajemnic handlowych oraz tzw. know how danej sieci. Funkcjonując pod szyldem znanej marki, już na starcie jest firmą znaną, z określonym wizerunkiem, dlatego łatwiej jej zdobyć Klientów. Sieć pizzerii w modelu franczyzowym znacznie zmniejsza ryzyko związane z uruchomieniem własnej działalności gospodarczej i zwiększa wiarygodność firmy, np. w rozmowach i negocjacjach biznesowych z kontrahentami lub instytucjami finansowymi.


Franczyza Kołobrzeg

Przystąpienie do sieci franczyzowej Da Grasso niesie z sobą wiele udogodnień i zalet. Gwarantujemy pełne wsparcie obejmujące powstanie i rozwój placówki, w tym wspólne działania marketingowe. Do każdego naszego partnera biznesowego przypisany jest indywidualny Opiekun udzielający kompleksowego wsparcia merytorycznego na każdym etapie działalności pizzerii. Zapewniamy pomoc w skutecznym negocjowaniu warunków umów z dostawcami, co pozwala na osiągnięcie dużo korzystniejszych cen zakupów, aniżeli mógłby wynegocjować nawet najlepszy handlowiec, prowadzący jednak tylko jeden mały bar czy restaurację.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Kołobrzegu!

Kołobrzeg to średniej wielkości (liczące ponad 45 tys. mieszkańców) miasto w północno-zachodniej Polsce, leżące nad Morzem Bałtyckim. To również ważny port rybacki, handlowy, pasażerski i niegdyś wojenny. Jest popularną miejscowością turystyczną, przyciągającą każdego roku setki tysięcy gości pragnących wypoczynku na nadmorskich plażach. Zdrowy mikroklimat, borowina, źródła solanki i wody mineralnej, a także czyste, szerokie plaże oraz liczne zabytki sprawiają, że Kołobrzeg od lat cieszy się niesłabnącą popularnością i uznaniem jako jedno z najlepszych uzdrowisk, sanatoriów i kurortów leczniczych oraz miejsc wypoczynku nad Bałtykiem. Miasto dysponuje bogatą ofertą hoteli i pensjonatów, zapewniającym odwiedzającym kilkanaście tysięcy miejsc noclegowych.

Kołobrzeg jest również dużym regionalnym ośrodkiem kulturalnym. Liczne koncerty, występy kabaretowe, wystawy i inne imprezy przyciągają gości nie tylko z okolicznych miejscowości, ale i całego województwa. W mieście funkcjonuje również morskie przejście graniczne.


Potencjał rozwoju sieci:

W samym Kołobrzegu mieszka ponad 45 tysięcy ludności, co jest liczbą wystarczającą do tego, aby prowadzić z powodzeniem pizzerię Da Grasso. Dodatkowo jest to jedno z najchętniej odwiedzanych miast nadmorskich w Polsce. Daje to ogromną bazę potencjalnych Klientów lokalu, szczególnie w okresie letnim.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie