Kielce

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Kielcach?

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca blisko 180 lokali w 118 miastach.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Aktualnie spółka administruje siecią pizzerii na terenie całego kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie Opiekuna, który towarzyszy Franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso. Ponadto, skorzystanie z oferty współpracy z Da Grasso to sposób na zarabianie w gastronomii, dzięki zrozumiałym warunkom franczyzy i sprawdzonego modelu biznesowego.

Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, dodawane do każdej pizzy gratis.

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Kielcach!

Liczba ludności: ponad 200 tyś mieszkańców

Kielce to miasto w południowej Polsce, stolica województwa świętokrzyskiego. Położone są u stóp Gór Świętokrzyskich, najstarszych gór Europy. Miasto przecina rzeka Silnica, będąca prawostronnym dopływem Bobrzy. Podstawą rozwoju gospodarczego miasta jest przemysł budowlany, materiałów budowlanych, elektromaszynowy, a także spożywczy i przetwórczy, rozwija się także handel. Kielce to także doskonała baza wypadowa w piękne i stare Góry Świętokrzyskie z niewysokimi szczytami, ale ciekawymi zabytkami usianymi w okolicznych miejscowościach. W kielcach organizowane są Targi, które mają drugą, co do wielkości, własną powierzchnia wystawową w kraju. Klimatyzowane pawilony wystawowe z pełną infrastrukturą techniczną, nowoczesne centrum konferencyjne. Jedyne targi, ze specjalnym terenem pokazowym do dynamicznej prezentacji każdego rodzaju sprzętu. Organizator specjalistycznych targów branżowych i wystaw gospodarczych oraz towarzyszących im konferencji, seminariów i sympozjów.

Potencjał rozwoju sieci: Bardzo zależy nam na rozwoju naszej sieci w województwie świętokrzyskim. Na chwilę obecną funkcjonują tu jedynie dwie pizzerie: Końskie i Ostrowiec Świętokrzyski. Kielce to największe miasto w województwie, które liczy sobie blisko 200 tysięcy mieszkańców, co daje potencjał na otwarcie dwóch lokali Da Grasso. Dodatkowym autem jest stosunkowo niewielka konkurencja.

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 4 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie