Kielce

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Kielcach?

Kielce to największe w województwie świętokrzyskim miasto posiadające duży potencjał rozwoju w branży gastronomicznej. Stale rozwija się – powstają nowe inwestycje przemysłowe i biznesowe, regularnie odbywają się liczne targi, sympozja i konferencje. W Kielcach znajdują się również uczelnie wyższe. Wszystko to gwarantuje potencjalnie dużą grupę klientów pochodzących nie tylko z okolicznych miejscowości, ale także innych województw. Dużym atutem Kielc jest również stosunkowo niewielka konkurencja w zakresie restauracji specjalizujących się w kuchni włoskiej i pizzerii. Jeśli więc interesuje Cię franczyza, Kielce to miasto, które z całą pewnością warto wziąć pod uwagę, planując tego rodzaju biznes.

Otwarcie pizzerii w systemie franczyzowym przynosi wiele korzyści. Franczyzobiorca działa pod znaną marką, dzięki czemu jest mu o wiele łatwiej zdobyć Klientów. Otrzymuje możliwość skorzystania nie tylko z renomy, ale też tajemnic handlowych oraz zastrzeżonych formuł i procesów, które należą do danej sieci. Co ważne, może liczyć na profesjonalne wsparcie ze strony franczyzodawcy dotyczące m.in. pomocy przy uruchamianiu punktu oraz fachowych szkoleń w zakresie prowadzenia biznesu, działań marketingowych i promocyjnych.


Franczyza Kielce

Sieć Da Grasso gwarantuje kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych już od pierwszego kontaktu. Zapewniamy opiekę indywidualnego Opiekuna na każdym etapie rozwoju pizzerii. Umożliwiamy prowadzenie wspólnych działań marketingowych. Oferujemy zrozumiałe i przejrzyste warunki franczyzowe oraz sprawdzony model biznesowy. Nasze dwudziestoletnie doświadczenie, niemal 200 lokali w całej Polsce oraz wysokiej klasy specjaliści gwarantują profesjonalny, dopracowany i unikalny na rynku system franczyzy, do którego warto przystąpić.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Kielcach!

Kielce to leżąca na południu kraju u stóp Gór Świętokrzyskich stolica województwa świętokrzyskiego licząca około 200 tys. mieszkańców, co sprawia, że jest największym miastem tego regionu. Kielce stanowią ważne centrum gospodarcze, kulturalne, naukowe oraz targowo-wystawiennicze południowej Polski. Głównymi gałęziami rozwoju gospodarczego są przemysł budowlany (obejmujący zarówno usługi, jak i produkcję materiałów budowlanych) i elektromaszynowy, jak również przetwórczy i spożywczy oraz handel. Coraz mocniejszą pozycję zdobywa także turystyka – ze względu na bliskość urokliwych Gór Świętokrzyskich oraz okolicznych miejscowości z ciekawymi zabytkami, Kielce stanowią doskonałą bazę turystyczną. W mieście znajdują się liczne szkoły wyższe, w tym Uniwersytet Jana Kochanowskiego.

Miasto słynie również z Targów Kielce - lidera w Polsce wśród organizatorów targów, wystaw i konferencji, a także sympozjów oraz koncertów muzycznych. Każdego roku liczne imprezy ściągają do Kielc prawie ćwierć miliona gości i zwiedzających.


Potencjał rozwoju sieci:

Bardzo zależy nam na rozwoju naszej sieci w województwie świętokrzyskim. Na chwilę obecną funkcjonują tu jedynie dwie pizzerie: Końskie i Ostrowiec Świętokrzyski. Kielce to największe miasto w województwie, które liczy sobie blisko 200 tysięcy mieszkańców, co daje potencjał na otwarcie dwóch lokali Da Grasso. Dodatkowym autem jest stosunkowo niewielka konkurencja.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie