Katowice

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Katowicach?

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca blisko 180 lokali w 118 miastach.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Aktualnie spółka administruje siecią pizzerii na terenie całego kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie Opiekuna, który towarzyszy Franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso. Ponadto, skorzystanie z oferty współpracy z Da Grasso to sposób na zarabianie w gastronomii, dzięki zrozumiałym warunkom franczyzy i sprawdzonego modelu biznesowego.

Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, dodawane do każdej pizzy gratis.

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Katowicach!

Liczba ludności: ponad 300 tyś mieszkańców

Katowice to stolica konurbacji górnośląskiej, leżąca w centralnej części województwa śląskiego, na skrzyżowaniu wielu tras, m.in. autostrady do Krakowa. Pobliskie miasta to Chorzów, Sosnowiec, Ruda Śląska i Mysłowice. Zarówno przyjazd do Katowic, jak i wyjazd do jakiegokolwiek miasta w okolicy bliższej i dalszej nie stanowi żadnego problemu. Niemal cały Górny Śląsk pokrywa gęsta sieć linii autobusowych, tramwajowych, PKS-ów i pociągów, umożliwiających dogodną komunikację. Historia Katowic Katowice jest położone w południowej Polsce, stolica województwa śląskiego, największe miasto aglomeracji śląskiej (czasem nazywanej Górnośląskim Okręgiem Przemysłowym GOP), będącym jednym z najważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju. Za szybki rozwój miasta w poprzednich stuleciach odpowiadał w szczególności przemysł wydobywczy oraz ciężki, który także i dzisiaj kojarzony jest z Katowicami, chociaż ich obecna struktura gospodarcza jest już znacznie bardziej zróżnicowana. Od końca XVIII wieku zaczęły powstawać tu liczne kopalnie węgla kamiennego, a także huty, zakłady metalurgiczne, chemiczno-technologiczne, ceramiczne, kamieniarskie. Znaczenie przemysłu zaczęło maleć dopiero pod koniec wieku XX, kiedy to przewagę zdobył sektor usługowo-handlowy.

Potencjał rozwoju sieci: Na terenie Katowic znajduje się jedna pizzeria Da Grasso, która mieści się w południowo zachodniej części miasta w okolicach osiedli mieszkaniowych. Jeden lokal nie jest w stanie obsłużyć całego rejonu dostaw, dlatego rekomendujemy uruchomienie jeszcze dwóch naszych lokali. Dzięki temu będziemy mogli równać się z innym sieciowymi pizzeriami w mieście.

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 4 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie