Katowice

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Katowicach?

Katowice to piękne miasto, które w ostatnich dziesięcioleciach przeszło wiele korzystnych zmian. Z przemysłowej metropolii stało się kulturalno-rozrywkową miejscowością stwarzającą warunki do rozwoju zawodowego i osobistego. Stolica Górnego Śląska jest obecnie punktem o olbrzymim potencjale dla biznesmenów i inwestorów, którzy właśnie tam pragną otwierać swoje przedsiębiorstwa. Rozkwit udało się zaobserwować zwłaszcza w sektorze gastronomii, dlatego warto zdecydować się na działalność właśnie na tym polu.

Osoby planujące otwarcie lokali gastronomicznych z pewnością zastanawiają się, czy warto samodzielnie prowadzić biznes, czy może lepiej rozpocząć współpracę z większym podmiotem, zyskując dodatkowe wsparcie. Ten drugi sposób to tzw. franczyza. Katowice są miastem stwarzającym wyśmienite warunki do otwarcia pizzerii właśnie w tym modelu. Dzięki systemowi partnerskiemu od samego początku zyskujesz wszelkie atrybuty, którymi dysponuje znana marka: logo, zastrzeżone menu, wygląd lokalu, jak również niezbędne wsparcie merytoryczne.


Franczyza Katowice

Zachęcamy do programu partnerskiego przygotowanego przez sieć restauracji Da Grasso. Jesteśmy graczem liczącym się wśród popularnych pizzerii. O naszym prestiżu świadczą m.in. nagrody, które przyznali nam konsumenci oraz weryfikatorzy jakości w wielu konkursach i plebiscytach krajowych. Oferujemy kompleksowe wsparcie dla franczyzobiorców i to już na pierwszym etapie współpracy (każda osoba uzyska pomoc ze strony dedykowanego Opiekuna). Nasz innowacyjny Centralny System Zakupów oraz przemyślane działania marketingowe pozwalają przedsiębiorcy czerpać liczne korzyści z prowadzonych działań. Zasady współpracy są zawsze przejrzyste i określane na samym początku biznesowej drogi.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Katowicach!

Katowice są stolicą Aglomeracji Śląskiej, położone w centralnej części województwa śląskiego, tuż obok innych liczących się miast, takich jak: Gliwice, Chorzów, Siemianowice, Tychy, Zabrze i wiele innych. Z Katowic można poruszać się autostradą oraz nowoczesną trasą DTŚ do miejscowości ościennych, a także w kierunku Krakowa, Ostrawy i pozostałych ciekawych lokalizacji. Dobrze rozwinięta sieć komunikacji publicznej (linie kolejowe łączące z Polską i zagranicą, Koleje Śląskie, busy prywatne i PKS, autobusy linii KZK GOP) sprzyja częstemu przemieszczaniu się mieszkańców z całego Śląska właśnie do Katowic

Stolica Górnego Śląska jest dynamicznie rozwijającą się metropolią, słynącą z zaplecza kulturalno-naukowego. Zarówno w Spodku, jak i w położonym nieopodal Międzynarodowym Centrum Kongresowym, odbywają się ciekawe wydarzenia sportowe i artystyczne, a także targi kariery i dni nauki (m.in. IEM Extreme Masters, Rawa Blues Festival i inne). Wszystkie te imprezy przyciągają uczestników nie tylko z okolicznych miast, ale również z całej Polski.

W Katowicach znajduje się kilkanaście państwowych i prywatnych uczelni, na które uczęszczają studenci z całego regionu. Okolice pięknie odnowionego Rynku oraz ulic 3 Maja i Mariackiej, gromadzą w weekendy (i nie tylko) tłumy młodych osób poszukujących atrakcyjnych lokali gastronomicznych. Otoczenie biznesowe i zaplecze dla przedsiębiorców rozwija się tutaj coraz intensywniej!


Potencjał rozwoju sieci:

Na terenie Katowic znajduje się jedna pizzeria Da Grasso, która mieści się w południowo zachodniej części miasta w okolicach osiedli mieszkaniowych. Jeden lokal nie jest w stanie obsłużyć całego rejonu dostaw, dlatego rekomendujemy uruchomienie jeszcze dwóch naszych lokali. Dzięki temu będziemy mogli równać się z innym sieciowymi pizzeriami w mieście.

Lokale w Katowicach

ul.Panewicka 28, Katowice tel: 516 169 696, 32 252 36 88  www.dagrasso.pl/katowice-ligota


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie