Jelenia Góra

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Jeleniej Górze?

Jelenia Góra to jedno z największych miast na Dolnym Śląsku. Jego atrakcyjna lokalizacja (centralna część kotliny śródgórskiej, znajdująca się nieopodal granica z Niemcami itd.) sprzyja zarówno rozwojowi przedsiębiorstw, jak i komunikacji. Miejscowość pełni rolę szlaku łączącego strategiczne i popularne punkty w okolicy. W samej Jeleniej Górze znajduje się szereg interesujących miejsc, odwiedzanych przez mieszkańców i przyjezdnych, dlatego otwarcie pizzerii na tym obszarze z pewnością przyciągnie rzeszę Klientów.

Przedsiębiorcy branży gastronomicznej coraz częściej zastanawiają się nad tym, jaki model biznesowy przyniesie im największe korzyści. Odpowiedź jest prosta – franczyza. Jelenia Góra stwarza doskonałe warunki do podjęcia tego typu współpracy. Polega ona na tym, że franczyzobiorca uiszcza odpowiednią opłatę partnerowi biznesowemu, który w zamian dostarcza mu niezbędne wsparcie marketingowe, udostępnia swoje logo, a także oddaje do dyspozycji plan wystroju wnętrza lokalu. Na podobnych warunkach funkcjonuje w franczyza w przypadku pizzerii – system jest więc korzystny dla obu stron.


Franczyza Jelenia Góra

Warto zdecydować się na zaufanego franczyzodawcę. Sieć restauracji Da Grasso należy do najbardziej znanych i docenianych marek w branży gastronomicznej. Proponujemy system franczyzowy oparty na jasnych i przejrzystych zasadach, zdefiniowanych już na samym początku współpracy. Przedsiębiorca otrzymuje do swojej dyspozycji Opiekuna, który udziela niezbędnego wsparcia merytorycznego. Z kolei unikalny Centralny System Zakupów ułatwia działania marketingowe.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Jeleniej Górze!

Jelenia Góra plasuje się na 4. miejscu rankingu miast Dolnego Śląska pod względem wielkości. Liczba mieszkańców sięga 80 tys. Tym, co niewątpliwie wyróżnia miejscowość na tle innych ośrodków w Polsce, jest strategiczne położenie. Jelenia Góra leży ok. 70 km od granicy niemieckiej, a od Czech dzielą ją zaledwie 4 km. Turyści, którzy zmierzają w kierunku popularnych górskich miasteczek, najczęściej przejeżdżają właśnie przez Jelenią Górę. Taka tendencja utrzymuje się zarówno w lecie, jak i w sezonie narciarskim. Ponadto przez miasto prowadzą drogi komunikacyjne do wielkich europejskich metropolii: Wiednia (429 km), Berlina (303 km) i Pragi (156 km).

Jelenia Góra jest wyjątkowo atrakcyjną miejscowością turystyczną, nastawioną na miłośników zabytkowych zabudowań oraz obiektów edukacyjnych. Znajdują się tutaj m.in.: Zamek Chojnik, Muzeum Karkonoskie, Muzeum Przyrodnicze oraz Muzeum Historii i Militariów. Ponadto, szczególnie w sezonie letnim, do miejscowości tłumnie przybywają wielbiciele malowniczej natury. Znajdując się w okolicy, można odwiedzić na przykład: Śnieżne Kotły, Karkonoski Park Narodowy, Park Krajobrazowy Doliny Bobru i wiele innych wartych uwagi miejsc w bliskim otoczeniu przyrody.


Potencjał rozwoju sieci:

Sukces marki w województwie dolnośląskim to 13 pizzerii prowadzonych przez naszych Franczyzobiorców. Jednak nie jest to koniec możliwości jakie daje ten rejon. Wciąż istnieje wiele miejsc, w których Da Grasso może zaistnieć. Jednym z tych miast jest Jelenia Góra, która z uwagi na niewielką konkurencję, jest niewątpliwie idealnym miejscem do prowadzenia pizzerii Da Grasso.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie