Gniezno

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Gnieźnie?

Gniezno, pierwsza stolica Polski, słynie z tego, że umiejętnie łączy tradycję z nowoczesną przedsiębiorczością i przyjaznym środowiskiem. Wyjątkowej dbałości o warunki i jakość życia mieszkańców towarzyszy tu otwartość na osoby odwiedzające miejscowość zarówno w celach turystycznych, edukacyjnych, jak i gospodarczych. Gniezno jest również miastem, którego polityka i działania skierowane są na rozwój oraz wsparcie małych i średnich firm. To doskonały grunt dla otwarcia własnego biznesu! Z uwagi na prężną turystykę, świetnie sprawdzą się tutaj wszelkiego rodzaju lokale gastronomiczne, również pizzeria.

Prowadzenie własnej działalności gospodarczej to nie lada wyzwanie. Choć wiele osób marzy o zaistnieniu w branży gastronomicznej, jedynie nieliczni decydują się na realizację tego zamierzenia. Nowym firmom trudno jest w krótkim czasie zdobyć zaufanie Klientów i utrzymać się na rynku. Bardzo korzystnym rozwiązaniem okazuje się franczyza, czyli biznes pod szyldem innej marki. System zapewnia wiele korzyści, przede wszystkim -bezpieczeństwo. Koncepcja i metody zostały już sprawdzone, a marka jest rozpoznawana i ceniona na rynku. Taką gwarancję daje również sieć znanych pizzerii.


Franczyza Gniezno

Da Grasso oferuje skuteczny model współpracy, jakim jest franczyza. Podpowiadamy skuteczne rozwiązania zarówno na etapie zakładania działalności, jak i w trakcie jej trwania. Franczyzobiorcy otrzymują pomoc od indywidualnych Opiekunów, którzy podejmują działania na podstawie opracowanego planu marketingowego oraz wypracowanych metod. Aby prowadzić efektywny biznes pod szyldem Da Grasso, nie jest konieczne wcześniejsze doświadczenie w branży gastronomicznej.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Gnieźnie!

Gniezno, zlokalizowane na wschodzie województwa wielkopolskiego, liczy ponad 70 tys. mieszkańców. Miasto wzniesiono na siedmiu wzgórzach – utworzenie osady miało miejsce w X wieku, zaś w XII wieku otrzymało prawa miejskie. Obecnie jest ośrodkiem przemysłu lekkiego i spożywczego (szczególnie dynamiczny rozwój tych sektorów nastąpił w latach dziewięćdziesiątych, kiedy zaczęły tu inwestować znane zachodnie firmy), ponadto znajdują się tu fabryki: maszyn i urządzeń pakujących, maszyn budowlanych, zakład techniki biurowej, zakłady elektrotechniczne i stolarki budowlanej. Gniezno charakteryzuje się także dużym węzłem komunikacyjnym. Z uwagi choćby na wysoką wartość historyczną i liczne atrakcje turystyczne, miejscowość stanowi popularny cel wycieczek. Najważniejszym zabytkiem jest tu Katedra Gnieźnieńska, w której znajdują się Drzwi Gnieźnieńskie – najcenniejsza pamiątka sztuki romańskiej w Polsce. Przez miasto przebiega też kilka szlaków turystycznych, również pieszych.


Potencjał rozwoju sieci:

Z uwagi na turystyczny charakter miasta, brak pizzerii sieciowych oraz dużą liczbę mieszkańców, Gniezno jest idealnym miejscem na uruchomienie i prowadzenie z sukcesem pizzerii Da Grasso.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie