Elbląg

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Elblągu?

Elbląg to miasto wielu możliwości. Posiada szereg atutów, które zapewniają rozwój małym i dużym przedsiębiorcom. Jednym z nich jest niewątpliwie dobra lokalizacja, w pobliżu drogi ekspresowej S7. Warto też wspomnieć o atrakcyjnych terenach inwestycyjnych, potencjale ludzkim i dobrym klimacie. Miejscowość zakłada ambitne plany rozwojowe, np. budowę kanału przez Mierzeję Wiślaną, co zapoczątkuje kolejny etap otwarcia miasta, jak i całego regionu na nowe możliwości. Elbląg jest także wymarzoną przestrzenią dla rozwoju firm z branży gastronomicznej. Warto więc pomyśleć o otwarciu pizzerii!

Wiele osób marzy o prowadzeniu własnego biznesu w formie restauracji czy kawiarni, lecz brakuje im odwagi i doświadczenia, aby zdecydować się na pierwszy krok ku realizacji tego celu. Dużą rolę odgrywają tu obawy o to, jak lokal przyjmie się na rynku i czy zyska zaufanie Klientów. A gdyby tak zdecydować się na prowadzenie biznesu pod logo znanej marki? Takie rozwiązanie daje system franczyzowy. Model wiąże się z wieloma korzyściami, przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa, ponieważ koncepcja biznesu jest już sprawdzona i z powodzeniem działa na rynku od lat. W ten sam sposób można otworzyć jedną z pizzerii, należącą do rozpoznawalnej sieci.


Franczyza Elbląg

Da Grasso opiera się właśnie na takim systemie współpracy typu franczyza. Franczyzobiorcy otrzymują od nas niezbędną pomoc i wsparcie zarówno w założeniu, prowadzeniu, jak i rozwoju swojej działalności pod szyldem Da Grasso. Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia w prowadzeniu własnej działalności, ani w branży gastronomicznej. Zapewniamy jasne reguły współpracy i skuteczne rozwiązania na doskonale prosperującą pizzerię. Elbląg bez wątpienia stanowi jedno z miast, gdzie otwarcie pizzerii daje szansę na udany biznes.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Elblągu!

Elbląg liczy ponad 120 tys. mieszkańców. Ta kluczowa i najstarsza miejscowość w województwie warmińsko-mazurskim znajduje się także na liście najbardziej wiekowych ośrodków miejskich w Polsce (założona została w 1237 roku, zaś prawa miejskie uzyskała dziewięć lat później). Elbląg to również jedno z większych miast na północy Polski, leżące przy ujściu rzeki Elbląg do Zalewu Wiślanego. Atrakcyjność jego położenia nie wynika tylko z aspektów geograficznych, lecz także z obecności ważnych szlaków komunikacyjnych. Warto tu wspomnieć o dwóch drogach krajowych: S7, która prowadzi z Gdańska przez Elbląg, Warszawę, aż do Krakowa oraz S22, łącząca wschód i zachód Europy. Tym, co niewątpliwie wyróżnia położenie geograficzne Elbląga, jest jego usytuowanie w miejscu, gdzie stykają się diametralnie różne tereny: depresyjne Żuławy Wiślane oraz Wysoczyzna Elbląska, będąca kępą morenową. Taka lokalizacja miasta powoduje, że oferuje swoim mieszkańcom i turystom wiele możliwości aktywnego relaksu i odpoczynku na łonie natury.


Potencjał rozwoju sieci:

Elbląg jest miastem, w którym rynek pizzerii jest słabo rozwinięty, znajduje się tam tylko jedna ogólnopolska sieciowa pizzeria, brakuje również sieci pizzerii lokalnych. Da Grasso może stać się silnym konkurentem, a wręcz istnieje duże prawdopodobieństwo zdominowania rynku, tym bardziej, że w mieście znajdzie się miejsce na 2 pizzerie Da Grasso. Warto wziąć pod uwagę również fakt, że miasto jest chętnie odwiedzane przez turystów, dzięki temu możemy bazować zarówno na mieszkańcach, jak i przyjezdnych.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie