Bytom

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Bytomiu?

Bytom to miasto położone na Wyżynie Śląskiej. Gospodarka tej miejscowości opiera się w dużej mierze na handlu, który już od wieków się tu rozwija i funkcjonuje nadzwyczaj prężnie. Warto zauważyć, że centrum Bytomia, a przede wszystkim ul. Dworcowa oraz Rynek, stanowią serce handlu całej gminy – to tutaj mają swoje ośrodki kluczowe firmy i przedsiębiorstwa. Także usługi gastronomiczne są segmentem, który w tym regionie działa bardzo dynamicznie, przybierając coraz większe rozmiary. Otwarcie znanej pizzerii na miejscu jest więc szansą na duży sukces

Franczyza to sprawdzona metoda prowadzenia biznesu pod logo i zgodnie z zasadami znanej marki. Z rozwiązania chętnie korzystają osoby, które dopiero rozpoczynają działalność gospodarczą i nie mają dużego kapitału początkowego. Ten model współpracy niesie ze sobą wiele korzyści, przede wszystkim daje poczucie bezpieczeństwa – pomysł na biznes został uprzednio sprawdzony i z powodzeniem funkcjonuje na rynku do dziś. Podobnie jest w przypadku pizzerii. Osoba decydująca się na otwarcie restauracji w ramach sieci, już na wstępie otrzymuje dostęp do zaplecza merytorycznego oraz wsparcie na każdym etapie. W Polsce już ponad 900 firm działa w ramach systemu franczyzowego, z czego większość reprezentuje branżę gastronomiczną.*


Franczyza Bytom

Marka Da Grasso dostarcza sprawdzony model współpracy, jaką jest franczyza. Bytom należy do miast, w których to rozwiązanie ma szanse odnieść naprawdę duży sukces. Naszym franczyzobiorcom oferujemy wieloaspektową pomoc w założeniu, prowadzeniu i rozwoju pizzerii pod szyldem znanej sieci. Wcześniejsze doświadczenie w branży gastronomicznej nie jest wymagane. Nasza strategia marketingowa jest przejrzysta, a metody działania sprawdzone na przestrzeni wielu lat funkcjonowania. Zakładając pizzerię, już od samego początku działasz pod logo sprawdzonej marki!


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Bytomiu!

Bytom to miasto liczące ponad 180 tys. mieszkańców. Położone jest w południowo-zachodniej części Wyżyny Śląskiej, nad rzeką Bytomką, w ścisłym centrum Metropolii SILESIA, 15km od stolicy województwa śląskiego, czyli Katowic. Graniczy z następującymi miastami: Piekary Śląskie, Radzionków, Tarnowskie Góry, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska i Zbrosławice. Do niewątpliwych atutów lokalizacji Bytomia należy bliskość lotniska w Pyrzowicach oraz autostrad A1 i A4. Bytom znajduje się na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacyjnych o charakterze regionalnym, krajowym oraz międzynarodowym, co czyni z niego punkt atrakcyjny także dla turystów. Również pod względem przyrodniczym, miejscowość wyróżniają liczne, interesujące obiekty. W Bytomiu znajduje się szereg wyjątkowych terenów zielonych, takich jak np. rezerwat leśny Segiet, kamieniołomy dolomitu czy też zespół przyrodniczo-krajobrazowy Żabie Doły, gdzie można spotkać ponad sto gatunków ptaków. Niewątpliwą atrakcją jest również park miejski pochodzący z końca XIX wieku.


Potencjał rozwoju sieci:

W województwie śląskim Franczyzobiorcy prowadzą już 18 pizzerii, dzięki czemu świadomość marki Da Grasso jest tutaj ogromna. Daje to szanse na dalszy rozwój sieci w tym regionie. Bytom jest miastem, w którym mała konkurencja ogólnopolskich pizzerii sieciowych daje duże szanse na zdominowanie rynku. Rekomendujemy uruchomienie tutaj 2 lokali Da Grasso.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie