Bytom

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Bytomiu?

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca blisko 180 lokali w 118 miastach.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Aktualnie spółka administruje siecią pizzerii na terenie całego kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie Opiekuna, który towarzyszy Franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso. Ponadto, skorzystanie z oferty współpracy z Da Grasso to sposób na zarabianie w gastronomii, dzięki zrozumiałym warunkom franczyzy i sprawdzonego modelu biznesowego.

Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, dodawane do każdej pizzy gratis.

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Bytomiu!

Liczba ludności: ponad 180 tyś mieszkańców

Bytom położony jest w południowo - zachodniej części Wyżyny Śląskiej, nad rzeką Bytomką,w ścisłym centrum Metropolii SILESIA, 15km od stolicy województwa śląskiego–Katowic. Graniczy z następującymi miastami : Piekary Śląskie, Radzionków ,Tarnowskie Góry, Chorzów, Zabrze, Świętochłowice, Ruda Śląska i Zbrosławice. Atuty położenia to: bliskość lotniska w Pyrzowicach oraz autostrad A1 i A4. Bytom leży na skrzyżowaniu ważnych szlaków komunikacji drogowej w regionie i kraju.

Potencjał rozwoju sieci: W województwie śląskim Franczyzobiorcy prowadzą już 18 pizzerii, dzięki czemu świadomość marki Da Grasso jest tutaj ogromna. Daje to szanse na dalszy rozwój sieci w tym regionie. Bytom jest miastem, w którym mała konkurencja ogólnopolskich pizzerii sieciowych daje duże szanse na zdominowanie rynku. Rekomendujemy uruchomienie tutaj 2 lokali Da Grasso.

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 4 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie