Bydgoszcz

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Bydgoszczy?

Bydgoszcz to jedno z najszybciej rozwijających się miast w naszym kraju. Dynamiczny wzrost jest możliwy między innymi dzięki dobrze zaplanowanej komunikacji. W metropolii bydgoskiej, a szczególnie nad Brdą i w okolicach Starego Rynku, miejskie życie tętni głównie za sprawą rzeszy studentów. W Bydgoszczy odbywają się imprezy kulturalne i sportowe, gromadzące tłumy gości. Otwarcie pizzerii w centrum wydarzeń z pewnością zagwarantuje rzeszę zainteresowanych Klientów.

Jeśli jesteś przedsiębiorcą i planujesz otwarcie lokalu gastronomicznego, zastanów się nad otworzeniem pizzerii w ramach tzw. franczyzy. Co to takiego? Jest to system partnerski, w którym licząca się na rynku marka uprawnia dany podmiot gospodarczy do wykorzystywania swojego logo i całego zaplecza związanego z menu, aranżacją wystroju oraz modelu zarządczego. Wybierając takie rozwiązanie, zyskujesz gwarancję wsparcia ze strony profesjonalistów na każdym etapie prowadzonej działalności.


Franczyza Bydgoszcz

Pizzeria Da Grasso to jedna z najpopularniejszych sieci pizzerii w Polsce, która umożliwia współpracę opartą na modelu znanym jako franczyza. Bydgoszcz jest miejscem o szczególnie dużym potencjale realizacji takiego przedsięwzięcia. Pizzerie Da Grasso zdobyły szereg prestiżowych nagród i wyróżnień (m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta). Tym, co wyróżnia program franczyzowy naszej sieci restauracji, jest kompleksowe wsparcie dla partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów oraz wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim pomoc Opiekuna, który towarzyszy przedsiębiorcy przez cały okres wspólnej pracy. Model biznesowy jest opracowany w zrozumiały sposób, dzięki czemu franczyzobiorca od samego początku zna zasady jego działania.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).


Otwórz pizzerię Da Grasso w Bydgoszczy!

Bydgoszcz zajmuje 10. miejsce pod względem powierzchni oraz 8. pod względem liczby mieszkańców w Polsce. Miejscowość jest położona w województwie kujawsko-pomorskim, nad rzeką Brdą i Kanałem Bydgoskim. Na ewolucję miasta pozytywnie wpływa również rozwój komunikacyjny transportu publicznego (m.in. nowoczesny terminal pasażerski portu lotniczego, magistrala kolejowa łącząca Śląsk z bałtyckimi portami itd.). Natomiast szeroko zakrojone inwestycje drogowe ułatwiają przemieszczanie się samochodem między Bydgoszczą a polskimi i europejskimi miastami.

Duży walor turystyczny stanowi nabrzeże z nowoczesnymi spichlerzami, a także Rynek i brzeg rzeki Brda. Na uczelniach bydgoskich studiuje ponad 45 tys. studentów. Fachowcy z różnych kręgów biznesowych są otwarci na innowacyjność i nowoczesne zarządzanie, rozwijając sektor firm tworzących bydgoskie otoczenie biznesowe oraz przemysłowe.

Bydgoszcz słynie także z rozwoju artystycznego. Tworzone z rozmachem plenerowe koncerty muzyczne gromadzą melomanów z całego kraju. W mieście zbudowano ponadto szereg nowoczesnych obiektów sportowych, stwarzając w ten sposób warunki do organizacji prestiżowych zawodów, m.in. lekkoatletycznych, żużlowych, siatkarskich itd.

Bydgoska metropolia coraz bardziej przybliża się do pozostałych nowoczesnych i funkcjonalnych polskich miast, stając się istotnym ośrodkiem turystycznym, gospodarczym, edukacyjnym oraz sportowo-kulturalnym. Jest to doskonałe miejsce „na start” dla mieszkańców oraz inwestorów.

Potencjał rozwoju sieci:

Do niedawna na terenie miasta działały 3 lokale, które dały marce Da Grasso silą pozycję na rynku. Jesteśmy tu znaną i rozpoznawalną siecią. Potencjał Bydgoszczy jest tak duży, że z sukcesem mogą funkcjonować tu aż 4 pizzerie w różnych rejonach miasta.

Lokale w Bydgoszczy

ul.Długa 36, Bydgoszcz, 504 907 211 , 52 516 14 44,  www.dagrasso.pl/bydgoszcz-centrum


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie