Bielsko Biała

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Bielsko Białej?

Województwo śląskie ze względu na duże zagęszczenie miast i imponującą liczbę ludności stwarza obiecujące warunki do rozwoju niemal każdego biznesu. Jedną z bardziej wyjątkowych miejscowości stanowi Bielsko-Biała, która jest lubianym kierunkiem turystycznym – przyjezdnych przyciąga zwłaszcza zróżnicowany krajobraz, zdominowany przez Beskid Śląski. Dzięki dobrej komunikacji z pozostałymi miastami aglomeracji, w tym z Katowicami, Bielsko-Biała często staje się celem krótkich wycieczek. W takich miastach – leżących w granicach intensywnie rozwijających się obszarów, które dodatkowo są ze sobą świetnie skomunikowane, przez co zapewniają mieszkańcom i turystom możliwość swobodnych podróży – warto rozwijać biznes gastronomic zny.

Dobrze rokuje zwłaszcza otwarcie pizzerii, ponieważ tego typu lokale cieszą się popularnością niemal wśród wszystkich grup odbiorców: młodzieży, osób w średnim wieku oraz rodzin z dziećmi. Najlepiej jednak spróbować swoich sił w stabilnym modelu biznesowym, jakim niewątpliwie jest franczyza – możemy korzystać wówczas z wszechstronnego wsparcia w kluczowych aspektach zarządzania firmą i prowadzenia skutecznego marketingu. Ugruntowana pozycja sieci na rynku ogólnopolskim pozwoli zdobyć Klientów już w momencie otwarcia lokalu.


Franczyza Bielsko-Biała

Mimo sporej konkurencji sieciowej występującej na Śląsku, marka Da Grasso gwarantuje bardzo duże szanse na przebicie się z ofertą na lokalnym rynku. Sprawdzone, lubiane przepisy na pizzę i zestawy dodatków, a także najwyższe standardy w zakresie obsługi klienta pozwalają oszacować, że dla pizzerii Da Grasso funkcjonującej na takich zasadach jak franczyza Bielsko-Biała jest doskonałą miejscowością, stwarzającą świetne warunki dla biznesu.


Kogo poszukujemy

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Bielsko Białej!

Bielsko-Biała stanowi centrum Podbeskidzia pod kątem przemysłowym, kulturalnym oraz administracyjnym. Geograficznie miasto znajduje się na Pogórzu Śląskim i jest położone na wysokości ok. 310 m n.p.m., a tutejszy krajobraz zdominowały górzyste tereny Beskidu Małego oraz Beskidu Śląskiego. Często można się spotkać z określeniem Bielska-Białej jako miasta „stu przemysłów”, co wiąże się z dynamicznym rozwojem gospodarczym notowanym w poprzednich latach. Dzisiaj również miasto rozwija się bardzo prężnie – poziom bezrobocia wśród mieszkańców ma jedną z najniższych wartości w całej Polsce. Bielsko-Biała słynie także z gęstej sieci szlaków górskich i ścieżek rowerowych. Ponadto to właśnie tutaj powstały najbardziej znane polskie bajki – wizytówką Studia Filmów Rysunkowych są tacy bohaterowie jak Bolek i Lolek czy Reksio. W mieście funkcjonuje też wiele innych ośrodków z obszaru kultury, sportu i rekreacji – turyści i mieszkańcy mogą skorzystać z propozycji kilku teatrów, kin (multipleksów i kin studyjnych), galerii sztuki, hal widowiskowo-sportowych. Niezwykle lubianą atrakcję stanowi dodatkowo kolej linowa na Szyndzielnię.


Potencjał rozwoju sieci:

W województwie śląskim Franczyzobiorcy prowadzą już 18 pizzerii, dzięki czemu świadomość marki Da Grasso jest tutaj ogromna. Daje to szanse na dalszy rozwój sieci w tym regionie. Jednym w wielu miast, w którym rekomendujemy otwarcie naszej pizzerii jest Bielsko- Biała. Z uwagi na inne pizzerie sieciowe funkcjonujące w mieście, sugerujemy szukanie lokalu w ścisłym centrum lub na ternie galerii handlowej.


Zainteresowany? zapoznaj się z naszą ofertą

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 5 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie