Biała Podlaska

Dlaczego właśnie pizzeria Da Grasso w Białej Podlaskiej?

Da Grasso to największa polska franczyzowa sieć pizzerii, obejmująca blisko 180 lokali w 118 miastach.

Pierwsza pizzeria Da Grasso powstała w 1996 r. w Łodzi. Aktualnie spółka administruje siecią pizzerii na terenie całego kraju, zarówno w większych, jak i mniejszych miejscowościach. Czynnikiem wyróżniającym Da Grasso jest unikalny system franczyzy, zapewniający kompleksowe wsparcie partnerów biznesowych poprzez Centralny System Zakupów, wspólne działania marketingowe, a przede wszystkim wsparcie Opiekuna, który towarzyszy Franczyzobiorcy już od momentu pierwszego kontaktu z siecią, poprzez proces uruchamiania lokalu i przez cały okres współpracy z Da Grasso. Ponadto, skorzystanie z oferty współpracy z Da Grasso to sposób na zarabianie w gastronomii, dzięki zrozumiałym warunkom franczyzy i sprawdzonego modelu biznesowego.

Tajemnicą sukcesu restauracji Da Grasso jest autorska receptura na wyjątkowe ciasto, a znakiem rozpoznawczym sosy – pomidorowy, czosnkowy i ostry, dodawane do każdej pizzy gratis.

Sieć zdobyła szereg prestiżowych nagród i wyróżnień m.in. Superbrands, wielokrotny Złoty Laur Konsumenta, Godło Jakość Obsługi i Jakość Roku, Hermes w kategorii sieć restauracyjna oraz Grand Prix Konsumenta.Franczyza - pomysł na biznes

Prowadzenie biznesu gastronomicznego to z pewnością zadanie wymagające pełnego zaangażowania, dlatego poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają sprawdzonych rozwiązań w prowadzeniu biznesu z przejrzystą strategią marketingu oraz rozpoznawalnej marki. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników).Otwórz pizzerię Da Grasso w Białej Podlaskiej!

Liczba ludności: ponad 56 tyś mieszkańców

Miasto położone na jednym z najważniejszych szlaków komunikacyjnych Europy, ze wschodu na zachód. Przebiega tędy międzynarodowa droga E-30, łącząca Berlin z Moskwą i transeuropejska linia kolejowa E-20 z Paryża do Moskwy i dalej do Władywostoku. Z trasą E-30 krzyżuje się w Białej Podlaskiej droga krajowa nr 83 prowadząca do Chełma i Zamościa oraz droga krajowa nr 811 do Białegostoku. Biała Podlaska to największy ośrodek miejski, kulturalny i handlowo-usługowy Południowego Podlasia. Miasto ma bogatą przeszłośc historyczną, o czym świadczą liczne zabytki architektoniczne. Najważniejszym obiektem zabytkowym jest Zespól Zamkowy Radziwiłłów pozostałośc dawnego zamku zbudowanego na planie gwiazdy pięcioramiennej

Potencjał rozwoju sieci: W województwie lubelskim z sukcesami funkcjonuje już 8 naszych pizzerii. Zachęcamy do uruchomienia kolejnych, które pozwolą na umocnienie naszej marki w tym regionie. Z uwagi na dużą liczbę mieszkańców, brak ogólnopolskich sieci pizzerii oraz stosunkowo niewielką konkurencję, Biała Podlaska jest jednym z miast o największym potencjale na Lubelszczyźnie.

Dołącz do Da Grasso

Skontaktuj się z naszym biurem:

Łódź, ul. Żeligowskiego 8/10
bud. 'A' 4 piętro
Tel: 042 276-70-60, +48 663 390 907
Mail: franczyza(at)dagrasso.pl

Fotografie