Materiały dla mediów

Współpraca z Franczyzobiorcami


Sieć Da Grasso stale się rozwija, dlatego zapraszamy do współpracy wszystkich chętnych do zmierzenia się z gastronomicznym biznesem. Poszukujemy ludzi przedsiębiorczych, energicznych, sumiennych i pełnych optymizmu. Doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej nie jest wymagane, choć z pewnością pomocne (w szczególności w zakresie zarządzania zespołem pracowników). Poświęcamy dużo czasu na poznanie kandydatów na Franczyzobiorców i ich możliwości. Wiemy, że sukces Sieci jako całości zależy od zaangażowania każdego z przedsiębiorców, dlatego chcemy pracować tylko z najlepszymi.

 

Przyszły Franczyzobiorca powinien dysponować kwotą 150-350 000 złotych (w zależności od powierzchni i stanu technicznego przyszłej pizzerii) na przystosowanie lokalu do wymogów i standardów Da Grasso. Minimalna powierzchnia lokalu to 100 m2. Nasz koncept doskonale wpisuje się zarówno w klimat dużych osiedli mieszkaniowych jak i centralnych części miast. Każda propozycja lokalowa jest przez nas indywidualnie analizowana. Wiemy, że każde miasto ma swoją specyfikę i staramy się do niej dopasować.

 

Naszych Franczyzobiorców wspieramy przez cały okres współpracy. Ustalamy ofertę, opracowujemy receptury i doskonalimy know-how prowadzenia placówki. Każdemu przedsiębiorcy przekazujemy stale aktualizowany system HACCP. Ponadto, dbamy o atesty produktów i audytujemy potencjalnych partnerów handlowych. Testujemy surowce, obliczamy szczegółowe koszty produkcji dań. We współpracy z profesjonalnymi dostawcami i znanymi producentami zapewniamy dostępność wszelkich produktów oraz surowców oraz negocjujemy atrakcyjne dla Franczyzobiorców warunki zakupu. Prowadzimy szkolenia dla pracowników placówek i to nie tylko przy otwieraniu lokalu, ale i przez cały okres współpracy.

 

Jako organizator sieci prowadzimy działania marketingowe i reklamowe na szczeblu ogólnopolskim. Zarządzamy stroną www (www.dagrasso.pl), fanpage’em na portalu Facebook (www.facebook.com/DaGrassoPizzerie) oraz konto w serwisie Instagram (www.instagram.com/dagrassopizzerie). Lokalne działania marketingowe Franczyzobiorcy organizują samodzielnie, ale mogą liczyć na nasze pełne wsparcie – od doradztwa strategicznego po graficzne przygotowanie materiałów.

 

Zawarcie umowy franczyzy, czyli włączenie przedsiębiorcy do naszej sieci, wiąże się z uiszczeniem opłaty wstępnej w wysokości 12 000 złotych. Licencjobiorcy Da Grasso uiszczają stałą, zryczałtowaną opłatę miesięczną. Jej wysokość zależy od zakresu oferty gastronomicznej placówki i wynosi od 1464 złotych netto (w zależności od wybranych pakietów menu). Opłaty na cele marketingowe uiszczane są okresowo i nie mają charakteru stałego. Decyzje o gromadzeniu środków na cele marketingowe podejmujemy w konsultacji ze wszystkimi Franczyzobiorcami.Pobierz plik »